Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelzőcsere. Mennyire számíth...

Kijelzőcsere. Mennyire számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy S9 telefont "fürdetés" után megszállt az ördög. Elviekben másfél méterig fél órán át vízálló, azonban az eset utáni nap a kijelző elfeketedett, és nem is érzékel semmit.


A telefonnal baj nincs, feltételezem, ugyanis képernyőkép-készítésnél az azt jelző hang hallható, és a készülék rezeg, ahogy annak kell. Emellett fel is hívtuk, és csörgött, bár felvenni nem lehet az előbb említett probléma miatt. Nem tudom áthelyezni a tartalmát adatkábellel, mert ahhoz fel kéne oldanom.


Jövő héten elviszem GSM-be.


Mennyire számíthatok árként?



szept. 5. 04:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Arra számíthatsz hogy a telefon értékének a 3x kerül majd a kijelző csere.
szept. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
57%

Ezekből az árakból szemezgess, mert ennél csak több lesz:


[link]

szept. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy gazdasági totálkár. Nem hinném, hogy megéri javítani, főleg hogy az ázás okozhat olyan problémákat, amik a képernyő tönkremenetelén túlmutatnak, de még nem tűnnek fel.


"Elviekben másfél méterig fél órán át vízálló"


Egy S9 már bőven kiszolgálta az idejét, ennyi idő után kizártnak tartom, hogy egy telefonban ne adta volna meg már magát több helyen a szigetelés.

szept. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

""Elviekben másfél méterig fél órán át vízálló""

Új korában.

szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Rohadjon meg a Samsung. Én ugyanígy jártam az A52S-emmel, ami papíron IP67-es, aztán még csak vízbe merítve SE! volt, úgy ázott el. Soha többé Samsung.
szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

"Rohadjon meg a Samsung. Én ugyanígy jártam az A52S-emmel, ami papíron IP67-es, aztán még csak vízbe merítve SE! volt, úgy ázott el. Soha többé Samsung."


SEMELYIK gyártó sem vállal garanciátbeázásra. :) Most akkor kitől veszel telefont? :)

szept. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
De akkor ne is reklámozzák ezzel, hogy csesznék meg.
szept. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"De akkor ne is reklámozzák ezzel, hogy csesznék meg."


Hát én még életemben nem láttam olyat, hogy egy márka azzal reklámozta volna a telefonját, hogy vízálló. Van valamilyen víz és porállósági tanúsítványuk jobb esetben, de ennyi.

szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem-e?! Menj fel valamelyik Samsung telefon gyári oldalára, ahol bemutatják! Ott virít nagy betűkkel, hogy "Strapabíró a porral és vízzel szemben is" (A55), vagy épp "Ellenáll a leejtéseknek és a folyadékoknak" (A35), és ezt még illusztrálják is képekkel.
szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, ellenáll, akkor amikor kijött a gyárból. Te mégis hogy gondolod azt, hogy egy elég bonyolult, több alkatrészből álló műszaki cikk, amit egész nap magaddal hurcibálsz, rázkódik, rezeg, leesik, az majd örökké jó szigeteléssel lesz szerelve? Azért elég nagy műszaki antitalentumnak kell ehhez lenni, nem gondolod? De akkor itt egy jótanács a jövőre vonatkozóan: SEMMILYEN műszaki cikket ne kezelj vízállóként, maximum ha speciálisan erre a célra gyártották.
szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!