Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy note9 mèg...

Joell kérdése:

A samsung galaxy note9 mèg meddig használható? A mai közèpkategoria pl honor70-honor90, redmi 11-12 trlefonokkal felveszi a versenyt?

Figyelt kérdés

A meddig hasznalhato legknkabb a 10_es verzioszamu android miatt ké

Rdés részemrol.



aug. 31. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Note 9-est használok. Egyébként működni működik, megállja a helyét, bár kérdéses, hogy a 10es androidra még meddig fognak támogatottak lenni az alkalmazások.


Én annyit csináltam, hogy még márciusban rátettem egy costom romot, szóval azóta nem az eredeti rendszerével használom, de így visszaemlékezve azzal sem volt semmi probléma.


Igazából én merem ajánlani még mindig, szerintem egy 2-3 évig még egész használható lesz, legalábbis én elvagyok vele.

aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A felveszi a versenyt az relatív, kamerában, kijelzőben és anyaghasználatban magasan veri a középkategóriát ma is. De hétköznapi használatra egy Honor 90 messze jobb választás.

De inkább ruháznák be egy Pixel 8A-ra, ami 7 évig kap támogatást...

aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Honor 90 et is probaltam...njncs stereo hangszoro es az az egy is gyatran szol...a fogasa sem olyan kenyelmes...
aug. 31. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!