Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blokkolt telefonszámnál ha...

Blokkolt telefonszámnál ha keres, hogy működik ez?

Figyelt kérdés

Előbb próbáltam, ha blokkolok egy számot akkoris megjelenik a híváslistámban, csak nem csöng ki, de ott lesz azok közt akik hívtak, egy kék áthúzott kör jellel előtte.

Ez mindig így van, vagy be lehet állítani az, hogy ne is mutassa ha keresett egyáltalán?

Üzeneteknél van egy mappa amibe a blokkoltak menni, hívásnál is be lehet állítani?


aug. 30. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Samsungod van, igaz? Szerintem nem lehet másként beállítani. A Huawei az nem is tette a híváslistába a tiltott számokról érkező hívásokat, sms-t.
aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huawei külön mappába teszi. Régen Samsung volt, az a listában jelent meg, tényleg.
aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Samsung, enyémen próbáltam, ez egy A35ös, itt benne van a listában, régen az S8-al ugyan ez volt, de ott úgy emlékszem még fent jelezte is hogy nem fogadott hívás az értesítéseknél, ennél csak a listában mutatja. Amelyiket kéne hívnom az egy S10-es, szóval gondolom annál sem lehet máshogy beállítva.
aug. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!