Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom kártyafüggetlen?

Telefonom kártyafüggetlen?

Figyelt kérdés
Másfél éve vettem egy Samsung telefont Vodafonetól részletre, és ugyebár a Vodafone csak kártyafüggő telefont ad el, így caak akkor tudom eladni ha kártyafüggetlen. Viszont most csekkoltam le Yettel kártyával és tudtam hívni. Dual simes a telefonom amúgy ergó lehet ez az oka hogy kártyafüggetlen. Szerintetek adjam fel a hírdetésre a telefonomat mint kártyafüggetlen? Mi van ha Vodafone erre ràjön és zárolja a telefonom használatát? Az utolsó részletet pár nap múlva fogom kifizetni szóval ez se fog zavarni.

aug. 28. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A függetlenítés egyetlen hívásba kerül. 1270

Eladhatod előbb is, csak a te felelősséged, neked kell fizetni.

aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

El kell telnie 2 évnek vásárlástól számítva az a baj.

Milyen költségeket rónhatnak rám ha ezt megteszem ahogy terveztem?

aug. 28. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Az eladás után milyen költségek?

Semmilyen. Kifizetted.

aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy hálózatfüggő vagy részletre vett. Előbbit nyugodtan eladhatod, csak jelezni kell, hogy függő. De ha ment a Yetteles kártyával akkor független. Ha viszont részletfizetéssel vetted és még nincs teljesen kifizetve, a szerződés szerint az a szolgáltató tulajdona, így jogilag nem adhatod el. Persze ez addig nem derül ki amíg le nem buksz vele, például mert nem fizeted tovább és letiltják, akkor viszont nagy bajba kerülhetsz. Szóval ha ez a helyzet, fizesd ki a maradék részletet egyben és onnantól átszáll a tulajdonjog rád, nyugodtan eladhatod.
aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Részletem szeptember 7ig tart szóval ez az 1 hónap maradt. Szóval nem oszt nem szoroz.
aug. 28. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Én várnék az eladással szept 7ig. Pár nap kb.

Bármi gond van vele a te macerád lesz.

aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor kivárod és onnantól ahogy kifizetted azt csinálsz vele amit akarsz.
aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

sok eve, szolgaltato fuggo mobilt mar nem arulnak


ne zavarj bele reszletkifizeteses dologba akar milyen keves es kis ido is vard ki


miert kellene 2 evet kivarnod?

a fuggetlenitesre 2even tul nem valaltak garanciat

aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kis update most kifisettem az utolsó számlámat is, szóval I guess most enyém a cucc.

Ami még fontos, hogy igen kártyafüggetlen (mert betettem yettel simet) de akkor nem fogják blokkolni a telómat Imei alapján ha meglátják hogy más kártya van benne? Nem értem most a vodafone politikáját

aug. 28. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!