Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a komplett szolgáltatás...

Megéri a komplett szolgáltatás csomagomat átvinni a Telekomhoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg a vodafonenál vagyok de a vezetékes része nem a legjobb ( 10 napja esténként elmegy a vezetékes net így majd technikus kijön mert látják a bajt)



Namost A telekom mennyire stabil? kb 45-k fizetek havonta a vodának (3 mobil előfizu + tv + internetszolgáltatás) Megéri átpakoltatni a telekomhoz mindent? 10+ éve vagyok a vodánál és eddig nem volt gond de eddig nem volt vezetékes szolgáltatásom.


aug. 26. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amióta átvették a UPC-től nagyon rossz lett. Most hogy a Voda és a Digi egyesül, hátha az utóbbi vezetékes rendszerét tartják meg és normális lesz. Én azt még kivárnám. Ha nem lesz jobb, lehet menni. Én is erre várok most Digisként, hogy marad-e a jól bevált rendszer, vagy rám akarják-e erőltetni a Vodás sz@rjuk, ha utóbbi lesz azonnal felmondom.
aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

"Megéri átpakoltatni a telekomhoz mindent?"

Erre mit válaszoltak, amikor az ügyfélszolgálaton érdeklődtél?

aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom a váltáson, de én is megnézem , hogy jobb lesz-e a One, viszont egy ilyen cikket találtam:

forbes.hu/uzlet/4ig-rtl-streaming-bajnokok-ligaja/


Szóval akkor a cikk alapján a One márkanév bevezetése átcsúszik 2025-januárjára azért, hogy a bajnokok ligájával be tudják promózni az új márkanevet.

Akkor addig még 5 hónap.

aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ui...: Viszont nekem csak mobilon lesz váltás ha nem lesz kedvező One díjcsomag.

Mivel nekem az otthoni net és tv az Telekom, ezekről viszont azt tudom mondani, hogy a net az stabil nincs vele problémám, a tv is rendesen és stabilan működik, nekem a régi fajta tv boxom van és nem tapasztalok különösebb problémát, viszont azok akik az új Androidos tv boxot kapnak, nos arról rengeteg felhasználói panaszt olvasni, az Androidos tv box még problémás, nem elég kiforrott.

Ja és én még a normál hálózaton vagyok, nem az üvegszálason, ebben is van különbség.

aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!