Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Motorola telefonokat miért...

A Motorola telefonokat miért nem veszik annyira?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy a Xiaominál sokkal jobb telefonokat gyártanak mègis itthon,jó pár országban nincs igazán rájuk kereslet,régen igazán népszerű márka volt és akkor is minőségi telefonokat dobtak piacra.
aug. 26. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem vettem észre hogy jobb lenne a Xiaominál. Ugyanolyan kínai mind
aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan. Te úgy gondolod, más meg máshogy.

Én is nézegettem, hogy ár érték arányban elfogadható lenne, de ívelt kijelzős, számomra az hátrány. Volt olyan telefonom, nem szerettem. Annyira meg nem jó, hogy már látatlanban egy ilyen hátrányt bevállaljak. Ezen felül adott az, hogy nem ismerem a rendszerét, nem tudom mennyire szeretném, mennyire fagy, milyen hibákat tartalmazhat. Ha veszek egy telefont 200ezer forint környékén, akkor vannak elvárások. Ha valaki 100 környékén vesz, úgy hogy nem jelent számára gondot az összeg, úgy megérheti.


Régen a hagyományos készülékek időszaka meg teljesen más volt. Nem kellett tudnia mindent is egy jó telefonnak. Most meg hogy saját felületet fejleszteni és karbantartani az kihívás. A Samsung mellett szól az, hogy mindent igyekeznek javítani, nagyon rámennek a szoftverfrissítésekre. De ugye ott nagyon más az anyagi háttér és a csapat. Motorola esetén nem tudom mennyire foglalkoznak a bugokkal vagy az egyéb felmerülő hibákkal.

aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az is nagyon jó dolog hogy Stock Android van rajta és nagyon gyors. Xiaomi pèldaul meg tele van reklámokkal. Ebben èg ès föld a kettő.
aug. 26. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
A Motorola kínai?Azt hittem amerikai...
aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg gyártó van rengeteg kínálattal.

Nyilvánvalóan mindenki a flagship gyártókban gondolkozik, ezzel kiszorítva a kisebb feltörekvő gyártókat. Például Samsung, Xiaomi, Huawei, Honor, iPhone.

Épp ez miatt esett ki az LG, a Doogee, a HTC, a ZTE, és még sorolhatnám.


Lehet nem rosszak ezek a telefonok, de mindenki az ismertebb márkákat veszi.

Egyébként ha jól tudom a Motorolát a Lenovo gyártja.

aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

#3

Xiaomi telefonom volt. Voltak előre telepített alkalmazások reklám célzattal. Azokat töröltem. Alkalmazásokon belül is volt lehetőség kikapcsolni a reklámokat. 1db felugró reklámot nem láttam a 3 év alatt, amit a telefon rendszere dobott, vagy az alkalmazásai. Szóval azzal se értek egyet, hogy tele van reklámokkal. Valamint elég gyors volt a rendszer. Minimális karbantartás mellett egyszer sem laggolt. A kamerával nem voltam megelégedve, mert a szofteres képfeldolgozása nem a legjobb. Erre is nagyobb hangsúlyt fektet a Samsung, hogy jobb legyen a feldolgozó szoftver is. A motorola telefonoknál viszont nem tudok ilyenről.

1 érvet sem tudok, hogy miért lenne jobb választás a motorola egy hasonló áru samsung, xiaomi, redmi vagy más kínai telefon helyett.

aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 retektorta ***** válasza:
100%
#4 A mobil üzletágat a Lenovo vette meg, az meg kínai.
aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!