Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra üvegfóliát ti...

Telefonra üvegfóliát ti otthon teszitek fel? Mennyire lesz jó a végeredmény?

Figyelt kérdés

Telefontokot szeretnék rendelni netről, viszont fóliát is kellene már cserélnem.

Kicsit tartok tőle, hogy megrendeljem azt is és saját magam helyezzem fel. Félek, hogy ferde lesz, buborékos, stb.


aug. 24. 10:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Én tettem fel + segítség apukám az eredmény kiváló lett légbuborék mentes sima felület. CSAK AZ A LÉNYEGE MINŐSÉGI LEGYEN ÉS MINDENT RENDELTETÉS SZERŰEN.

1. Tisztítsd le egy Micro szálas törlőkendővel.

2. Majd vedd le az üvegfóliáról a védőt úgy mond.

3. Rakd rá(pontosan illeszkedjen, középen nyomd meg még nem látod hogy odaragadt.

4. Majd 1 simító kártyával simítsd le vagy egy egyenes valamivel pl hitelkártya.

PERSZE EZ EGY EDZETT ÜVEGFÓLIA ÉRTELMÉBEN TÖRTÉNT.

aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A dolog egyébként tökegyszerű. Itt a videón látható egy lényeges pont, amivel a pozicionálás jól megoldható, még a fólia lehúzása előtt a helyére kell illeszteni és a matricákkal rögzíteni a helyzetet. Ez lehet bármilyen öntapadós matrica, ha nincs a készletben. Ezen módszer nélkül nagyon esélyes, hogy elsőre nem fogod pontosan középre helyezni. A pormentes környezet is lényeges lenne, az említettt fürdőszoba jó ötlet, vagy csinálhatod reggel, amikor még nem kavarodott fel a por. Ha találsz olcsó fóliát, vehetsz többet is, néha cserélni kell.

https://www.youtube.com/watch?v=nIEDErL6wgc

aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
Soha nem rakattam még fel boltban. Régebben, felraktam rá magamnak az ebayről rendelt olcsóbb példányokat, és az árhoz híven meg is adták magukat maximum pár hónap alatt, de inkább hamarabb, és tapintásra is kellemetlenek voltak. Amikor megvettem a jelenlegi telefonomat, (1,5 éve), akkor vettem rá egy méregdrága uv-ragasztós üvegfóliát is, hátha beválik (főleg az ívelt kijelző és a kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasó miatt). Annak a felrakása egy 2 órás procedúra volt számomra, és hibátlanul sikerült is, de tényleg nagyon körülményes volt. Mostanáig remekül tette a dolgát, pedig kapott a jóból rendesen, csak sajnos nemrég (sokadjára) leejtettem, és megrepedt. Szóval esedékes a csere, de ugyanilyet fogok rárakni, az biztos.
aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!