Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonra üvegfóliát ti...

Telefonra üvegfóliát ti otthon teszitek fel? Mennyire lesz jó a végeredmény?

Figyelt kérdés

Telefontokot szeretnék rendelni netről, viszont fóliát is kellene már cserélnem.

Kicsit tartok tőle, hogy megrendeljem azt is és saját magam helyezzem fel. Félek, hogy ferde lesz, buborékos, stb.


aug. 24. 10:55
1 2
 1/13 Szirty ***** válasza:
88%

Én azt mondom, hogy a megfelelő eredményhez kell egy jó adag kézügyesség, gyakorlat és egy kis szerencse is. :)


Ha sose csináltál ilyet ezelőtt akkor a gyakorlat ugrott. A kézügyességed nem tudom, a szerencse meg adódik.


Én úgy csináltam ezt hogy elmentem egy mobilos kis üzletbe és megkértem az embert hogy rakja fel. Sokszor csinált már ilyet sikerrel, jók az esélyei. Nem is volt gond, szépen felrakta.


Nem atomfizika ez de tényleg nagyon könnyű elrontani. Elég ha a levegőben szálló pici szösz kerül alá, ott már lesz egy buborék.

Azt onnan már nem nagyon szeded ki.

Szerintem ha magad akarod csinálni, akkor több fóliát vegyél... :)

aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled.


De ahhoz mit szólnak az üzletben, ha máshol vásárolt fóliát viszek?

Nem csak azt teszik fel, amit tőlük vettem?


Igazából tökre nem értek hozzá és félek, hogy átvernek.

Neten 2 000 Ft az üvegfólia iPhone 11 Pro Maxra. Attól tartok, ha személyesen kérek ilyet, látják, hogy nem értek hozzá és a legdrágábbat akarják majd adni.

aug. 24. 11:28
 3/13 Szirty ***** válasza:
88%

Azt nem tudom mit szólnak hozzá. Igazából nekik az is csak munka.

Arra jársz, beugrasz és megkérdezed.

Nem lehet tudni hogyan áll hozzá...

aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 b1812567 ***** válasza:
100%

Magamnak szoktam feltenni, néha jól sikerül, néha marad egy-két porszem. De nálam pár havonta úgyis elreped, és cserélem.

Ha még nem csináltál ilyet, akkor érdemes eleve több darabot beszerezni (Kínából 3-4 darabos csomag is kevés pénzből kijön). Illetve vannak olyan készletek, ahol segédeszközt is mellékelnek a felhelyezéshez. Keret, ragasztó csíkok, ilyesmi.


De azt hiszem a Media Marktnak is van fóliázó szolgáltatása, többféle anyaggal, típus szerint méretre vágva.

aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megerősítettétek a gyanúm, hogy gyakorlott emberhez menjek, az lesz a legegyszerűbb 😁
aug. 24. 12:36
 6/13 anonim válasza:
100%
Én mindenképp a Media Marktot javasolnám, ők újgenerációs fóliával dolgoznak, ruganyos, úgymond "öngyógyító", nem törik mint az üvegfólia. Nyilván magasabb is az ára, de szerintem abszolút megéri. Ezt is érdemes cserélni, ha elhasználódni látszik, de szerintem nagyon sokat bír.
aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most hydrogél fólia van rajta, nekem nem jött be.
aug. 24. 13:33
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

6, Ezt az öngyógyítást hogy kell elképzelni? Páromnak ilyen van a telefonján, egyszer esett le - a fólia kb 2-3 hónapos.... -, és oké, törni nem tört a kijelző alatta, de lett egy baromi mély karc ezen a puccos fólián. Rendesen érezhető, beleakad az ujja használat közben.

Szóval én nem érzem, hogy megérte volna azt a tizensokezret, amit otthagytunk érte :( a szimpla - ugyanúgy MM-ban vett - üvegfólia is pont ugyaneddig bírta, ami előtte volt rajta, az is az első leejtésnél repedt be.

aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamnak csináltam pár alkalommal, nagyon odafigyelve. Elismerem: soha nem lett 100%-os, de célnak mindig megfelelt. Ahogyan többen leírták:1-2 minimális porszemnyi buborék maradt, és valóban lehetetlen eltüntetni.
aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszobában ragasztottam zuhanyzás után meztelenül, összefogott hajjal. A zuhany jól kiszedi a levegőből a port, és így a ruhámról se ment rá szösz. Megnéztem egy videót róla, elsőre jó lett, egy pici porszem van alatta de azt se tudom már, hogy hol, nem zavaró. Hajlékony képernyővédő fóliát párszor már ragasztottam előtte.
aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!