Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Coolmobile, Alma bolt, B-tel,...

Coolmobile, Alma bolt, B-tel, Planet GSM oldalakról vélemény?

Figyelt kérdés
Ezen oldalakról szeretnék véleményeket kérni, hogy telefon vásárláshoz melyik az, ami megbízható. Árukeresőn néztem, hogy megbízható boltnak van jelölve mindegyik és a vélemények is ezt támasztják alá. Megéri ezen oldalak valamelyikéről telefont vásárolni?

aug. 24. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Coolmobile és a B-tel a legjobbak között vannak, azokról teljesen megéri, Planet GSM középszerű. Alma boltot nem ismerem, de gondolom, valami iPhone márkawebshop lehet.
aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B-Tel szürke importos telókat árul, csak akkor vennék ott, ha nem kell rá rendes garancia
aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind szürkeimportos telefonok. Ha nem gond, hogy nem lesz rá gyártói garancia és bízol annyira a kereskedőben, hogy 2-3 év múlva is elérhető lesz és nem fog sz..rni a fejedre garanciális ügyintézés esetén, akkor lehet tőlük venni. Nem fognak téglát küldeni telefon helyett, de hogy nem magyar belpiacra szánt készüléket fogsz kapni, az 100%.
aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

B-tel felejtős!!!

Onnan vettem egy tabletet, felbontva kaptam meg, és a tablet meg is volt sérülve!

szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!