Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gáz, ha egy 6 éves huaweii...

Gáz, ha egy 6 éves huaweii mate 10 lite telefont nem akarok kidobni, állandóan megjavitom?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, ciki vagyok, háromszor cseréltem már törött kijelzőt, usb csatlakozót, miközben mások állandóan új telefonnal rohangálnak. Egyszerűen nincs szívem kidobni, mikor tudom, hogy 5000 Ftból kicserélem a kijelzőt. Most usbvel ez kB 7000 volt. Vannak még ilyen örültek, akik miatt nem megy a gdp termelés?

aug. 21. 20:08
 1/8 anonim válasza:
43%

Amíg tudsz vele telefonálni és minden más igényedet kielégíti felesleges új telefont venni.


Én kb. 4-6 évente cserélek telefont, de mindig a legolcsóbb okostelefont választom a kínálatból. Nincs az a telefon, ami 50 ezernél többet ér.

aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Miért lenne gáz? Tíz éves a laptop, amin írok. Inkább felhasználom a sütisdobozt, de nem veszek egy újabb műanyag vackot tárolásra.

Sokkal inkább a pazarlás és a fogyasztási őrület gáz. Ebben fog tönkremenni a Föld és rajta mi. Legyél büszke magadra, te már az új kor gyermeke vagy, akik fel fogják ismerni a jelenkor haláltáncát.

aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nekem p10 van.

Most gondolkozom akksicserén..

Semilyen hátrányát nem érzem annak, hogy ez egy régebbi Model.

Kicsit már kezd röcögni néha-néha de nem vészes.

aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is beszélek arról, hogy a fiókban van egy macbook pro inteles. Egyszer nem kapcsolt be, a szerviz halálra ítélte, utána most már bekapcsolt. Azóta is bármikor. A szívem vérzik, itt hever a fiókban és nem tudom mit csináljak vele.
aug. 21. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne gáz? Ez a normális.
aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 1 Huawei nőtt a szívemhez, de 6-os androiddal számomra használhatatlan lett, mégis nehezen szabadultam meg tőle.
aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy "használhatatlan lett"? Most néztem én úgy látom, Android 8-nál újabbra nem tudom frissíteni, de azok a szoftverek, amiket használok, vígan elfutnak egyelőre.
aug. 21. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy Samsung A10 tabletel vagyok igy 8 éves Tablet de még müködik és naponta használom igaz már nem leggyorsabb de használhato.

Pedig Meg Van AZ utodja is mégis a 8 évest használom filmnézéshez,meg Facebook

aug. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!