Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzáértők! Milyen telefont...

Hozzáértők! Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Váltás előtt állok, az 5 éves Huaweiemet szeretném kicserélni. Anyagilag a limit az iPhone 13. Attól többet nem szeretnék rá költeni és már a 13-as ára is a nagyon maximum kategória.

Egyszerű, hétköznapi felhasználó vagyok. Fotózni szoktam néha, de nem mindennapos az sem például. Leginkább a YouTube, Facebook, Messenger és böngészés, olvasgatás teszi ki a használat 99%-át.

Nézegettem már mindenféle telefont, a Samsung S22-S23 tetszik, de annyit nem szánok rá. A Honor modellek közül a közepes kategóriát nézegettem, de vegyesek róla a vélemények. A Motorola, Xiaomi modelleknek nem tetszik a menüje és az egész rendszer. iPhonejaim már voltak és tetszik is, elegáns kompakt méretűek viszont egy az, hogy jóval drágább mint egy Honor 90 például, kettő pedig, hogy olvasni, videókat nézni meg nem túl kicsi?

Pro és kontra érvekkel tudnátok tanácsot adni, hogy minek a mentén induljak el?



aug. 21. 18:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szerintem valamilyen Honor modell lesz a befutó. Ár-érték arányban az én igényeimnek jó lesz.

Leteszteltem ma egy kolléga A55-ét, de valahogy nem fogott meg.

aug. 22. 20:07
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
iPhone 13-at vegyél, egy nagyon jó telefon.
aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elhiszem, csak kicsit drága ahhoz képest, hogy nem is új modell. És nekem olvasni jobban megfelel a 120 Hz-es Amoled, nagyobb méretű kijelző.
aug. 22. 20:36
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
most magadat győzködöd ? oldalakon keresztül hogy neked iphone kell.
aug. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
vegyél iphonet. amiket te akarod használni tökéletes. ha kicsi a kijelző vegyél max-ot. ha meg drágának találod vegyél rejoy-ról ugyan azt kapod mintha új lenne csak olcsóbban.
aug. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
sztem ezeket a honor,huawei,xiaomi kínai csodaszereket hanyagold televannak felesleges appokal, nem jó a hardver, se a rendszer. ráadásul a rengeteg előretelepített szutyok még le se törölhető
aug. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!