Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzáértők! Milyen telefont...

Hozzáértők! Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Váltás előtt állok, az 5 éves Huaweiemet szeretném kicserélni. Anyagilag a limit az iPhone 13. Attól többet nem szeretnék rá költeni és már a 13-as ára is a nagyon maximum kategória.

Egyszerű, hétköznapi felhasználó vagyok. Fotózni szoktam néha, de nem mindennapos az sem például. Leginkább a YouTube, Facebook, Messenger és böngészés, olvasgatás teszi ki a használat 99%-át.

Nézegettem már mindenféle telefont, a Samsung S22-S23 tetszik, de annyit nem szánok rá. A Honor modellek közül a közepes kategóriát nézegettem, de vegyesek róla a vélemények. A Motorola, Xiaomi modelleknek nem tetszik a menüje és az egész rendszer. iPhonejaim már voltak és tetszik is, elegáns kompakt méretűek viszont egy az, hogy jóval drágább mint egy Honor 90 például, kettő pedig, hogy olvasni, videókat nézni meg nem túl kicsi?

Pro és kontra érvekkel tudnátok tanácsot adni, hogy minek a mentén induljak el?



aug. 21. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Erre a feladatra bármilyen 100e ft körüli telefon alkalmas.
aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Samsung vagy OnePlus. De gondolom nem véletlenül az iPhone 13-at emlegetted, tehát nem értem, hogy akkor miért nem azt veszed meg.
aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Úgy láttam a honor 90 sajnos kezd kifutni, nem is értem hogyan, másfél éves modell max.
aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésben benne van a vàlasz. Vegyél egy iPhone 13-mat
aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Amilyen kereted van, azon belül, amelyik tetszik.
aug. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem tetszik a Motorola tiszta Android menüjén? Xiaomi megértem ,és Google Pixel telefonjait megnézted?
aug. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

A fenti célra egy Galaxy A05 is bőven elég


Az viszont érdekes, hogy az iPhone 13-at adod meg limitnek, majd említed, hogy az S22 és S23 tetszik, de drága.

Az S22 olcsóbb, mint az i13, az S23 pedig nagyjából ugyanannyiba kerül, mint az i13

aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nekem nem tetszik a Motorola menüje egy szikrát sem. Biztos jó telefon, de nem használnám szívesen. Túl fekete-fehér minden.

Legalább 4-5 évre tervezek az új telefonnal is, így ezért szeretnék olyat, ami bírni fogja jól és nem lassul be, jó a processzor stb. Hallottam olyat akinek ilyen kisebb tudású kategóriás volt és elkezdett fagyni, melegedni.

Ja, egyébként nálunk az iPhone 13 olcsóbb kb. 20-30 ezer forinttal mint az S22.

aug. 22. 11:10
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

iPhone 13-t nem vennék ilyen hosszútávra, és nem azért mert ne lenne jó telefon, szimplán az sem mai csirke.

Galaxy A55-t érdemes, azzal simán el leszel. 4+1 év támogatást kap és bőven ellát minden feladatot.

aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Morzsi007 ***** válasza:
12%
Iphone 13-at vegyél ezek közül.
aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!