Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 7 telefonomo...

Xiaomi Redmi Note 7 telefonomon miért indul többször újra a Project Elixir rendszer (ROM)?

Figyelt kérdés

Mikkor töltőn van, és meg nézem feltöltött már feloldom akkor azt írja telefon indítása, én nem is indítottam újra csak töltőről húztam le.


Mikkor betölt akár a töltés után (amit már írtam) vagy csak én kikapcsolóm meg újra is indítom akkor teljesen megáll a rendszer és újra indul magától akár többször is de nem mindig.


Volt rajta több ROM is már de mindig volt valami baja.


Úgy nagyon jól működik gyors a rendszere, csak annyi baja van hogy töltőn van akkor néha újra indul 100%-n mikkor lehúztam töltőről akkor akár többször is vagy mikkor én magam kikapcsolom a telot és újra is indítom akkor is van hogy magától megint újra indul.


Azért lettek mindig a legújabb rendszerek rá téve hogy mindig is gyors legyen és kapjon frissítéseket és támogatást, plusz így kaptam mindig korlátlan Google Fotó tárhelyet.



aug. 19. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hardveres és szoftveres hiba is. Vagy az aksinál és a töltésvezérlőnél van valami, vagy a kernelben van valami gond. Ha csak ezzel a szoftverrel csinálja, akkor szoftveres gond valószínűleg. Próbálhatod recoveryben vagy másik módban ki be húzni a töltőt, hogy akkor is újraindul-e.
aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha töltőn se volt a telefon csak újra indítom 1 héten egyszer akkor is újra indul magától akár 2x is.
aug. 19. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj másik romot, amelyikben nincs ilyen bug.

Mivel nem hivatalos rom, előfordulhatnak hibák.

aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerinted jóban járnák vissza raknám rá az eredetit?


Csak sok benne a reklám, és lehet már lassú lenne akkor a telefon sebessége is.

aug. 20. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:

A régi Android verzió miatt inkább próbálj ki másik custom romot, van választék:

[link]

aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!