Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megtelt a Google fiókomhoz...

Ha megtelt a Google fiókomhoz tartozó tárhely, valahogyan vissza tudom vonni a képeimről készült biztonsági mentést, hogy tárhelyet szabadítsak fel, vagy ez már nem lehetséges?

Figyelt kérdés
Igazából nem akartam biztonsági mentést készíteni a képeimről, csak mindig feldobja a telefonom lehetőségnek, és most véletlen rányomtam. Ez nem is lenne nagy probléma, de azt írja, nemsokára e-maileket sem fogok tudni fogadni, mert megtelt a tárhelyem. Kerestem, hátha van olyan opció, hogy a biztonsági mentés visszavonása, de egyelőre úgy látom, csak a képek törlése vagy tárhely vásárlása lehetséges. Természetesen ezeket is meg tudom oldani, ha muszáj, de alapjáraton nincs szükségem biztonsági mentésre a képekről, szóval ha lehet inkább ezzel szabadítanék fel tárhelyet. Ha tud valaki valami life hacket ezzel kapcsolatban, köszönöm szépen, szép napot.

aug. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha "Storage saver"-re állítod a minőséget, az nem segít? Úgy emlékszek, akkor a meglévő fotókat is leredukálja.
aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mentsd le gépre a képeket és töröld! 😉
aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos ha egy fotóról elkészült a biztonsági mentés, azt nem lehet visszavonni. Engem ez idegesít a legjobban a Google Fotókban
szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!