Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone x-et muszáj frissíteni,...

IPhone x-et muszáj frissíteni, ha már egy hete kiírja hogy elérhető az új ios verzió? Mi lesz ha nem frissítem? A biztonsági mentés az, amikor bővítem az iCloud-ot?

Figyelt kérdés

Én sosem akarom frissíteni mert mindig azon parázok hogy törli a telefonom vagy valami hasonló…

Már egy hete kiírja, aztán kéri a kódot hogy majd éjjel frissíti magától, de nem tette meg….


Illetve ilyenkor mindig kiírja hogy készítsen biztonsági mentést…

Én eddig abban a hitben éltem hogy az azt jelenti amikor fizetek AppStore-ban iCloud bővítésért…

(Jelenleg ezt nem csinálom)

Miért írja ki ilyenkor? Ha frissitem történhet valami a telóval?


Mi pontosan az iCloud mentés?


Bocsi, de szorongó elektronikai analfabéta vagyok.



júl. 20. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt: nem történjet semmi a frissítéssel, bizos kijavították már a hibáit.

Másrészt:az Iclud az a felhő szolgálatás, ami annyit jelent, hogyha szeretnéd, feltölti az adataidat a felhőbe. A biztonsági mentés az azt jelenti, hogy a telefonodon lévő adatokat lemented mondjuk egy számítógépre, vagy feltöltöd a már említett felhőbe,és akkor az megvan még egy helyen, nem csak a telefonodon. Azért figyelmeztet rá a rendszer, mert ritkán, de előfordulhat, hogy nem sikerül jól a frissítés, és néhány adat rosszul látszik, nem megnyitható, vagy eltünt

júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
0%

"nem történjet semmi a frissítéssel"


Ó persze. nincs rá példa hogy történhet.


"bizos kijavították már a hibáit.+"


Biztos?

Mitől is biztos és milyen hibát?

júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy mire egy ilyen régi készülékre kijön, az új készülékeken már tesztelték az esetleges hibáit
júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan frissítsd a telefont. Söt, mindig minél gyorsabban frissítsd, amikor van új frissítés. 100% hogy nem fog semmit letörölni, viszont a rendszer stabilitását és biztonságát pont frissítéseken keresztül szokták javítani, ezért azokat tényleg ajánlott gyorsan telepíteni.


Az iCloud az Apple felhöszolgáltatása (az interneten tudsz tárolni fájlokat anélkül, hogy a saját készülékeden lenne.)

Az iCloud mentés/iCould backup az amikor a teledonod/számítógéped tartalmát feltöltöd ebbe a felhöbe, hogyha mondjuk elveszik a telefon, ne vesszenek el a rajta lévö fájlok is.

Az iCloud bővítés pedig az amikor fizetsz azért, hogy több tárhelyed legyen a felhöben (az ingyenes verzió 5GB-t tartalmaz, és erre valószínüleg nem fér rá az egész telefonod tartalma)

De a frissítéshez NEM muszály biztonsági mentést csinálni, mivel nincs rá esély, hogy bármi letörlödjön a telefonodról.

júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hat pedig biztos hogy törölte a fotoimat

Pedig fent voltak az iCloudban

A telefon már nem tudta betölteni őket mert tele volt a tárhely! Ezt sem hiszem el hogy ilyen van…


Egy hete már nem írja ki hogy frissíteni akarja, azóta gyanúsan gyors a telefonon, pedig már 5 és fel éves és igen tele volt a tárhely


Valamint eltűnt az összes reklám mindenhonnan, pedig semmit nem állítottam át


Itt sem, YouTube-on on sem, sehol nincs reklám, előtt meg egyet kattintottam és azonnal jött ki 100 reklám. Na az vajon mitől lehet


Egy hete nem merem megnézni hogy mi lett a rengeteg fotómmal….


De már félig beleőrültem ebbe

A világon nincs meg egy ilyen szerencsétlen akinek magától törli a telefonja a képeit.


Hogy lehet hogy eltűnt az összes reklám és hirtelen gyors lett a telom?


Nem merem megnézni hogy mi lett a fotoimmal….

aug. 15. 02:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!