Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A számítógépemen miért nem...

A számítógépemen miért nem férek hozzá az iPhonomon készített fotókhoz? Másik kérdés: iCloudból hogy tudok képeket törölni?

Figyelt kérdés

Ezzel korábban nem volt gondom.

ICloudba be vagyok jelentkezve, ID jelszó is megvan, az iCloud fotómappában a fotók bélyegnézetben láthatók rendre, csak épp megnyitni, letölteni, megosztani nem tudom számítógépen (Win 10 - igen, ezen is be vagyok jelentkezve az iCloudba)

Egy ideig talán nem voltam, de most újra bejelentkeztem, de a jelenség továbbra is fennáll.

Ha egy képet számítógépen keresztül szeretnék megosztani, kénytelen vagyok magamnak emailben elküldeni, ami egy kicsit körülményes és nonszensz.


Amire gondoltam még, hogy gond lehet, hogy csak az alap iCloud tárhelyem vagyis 5GB-om van, amiből több mint négy betelt. Főleg képek foglalják a helyet, és ezekből is szeretnék szelektálni. Legszívesebben ezt számítógépen tenném, mert úgy komfortosabb, de ha csak telefonon megy, hát egye meg a penész, de meg kéne oldanom, mert ezeknek még a havi kb. 300 Ft "sápot" is sajnálom megadni, főleg, hogy abban se vagyok biztos, hogy ebben az esetben segítene.


Ja, mobilnet van, Wifi van, de az egész itthon se megy.


Egyébként nekem az lenne a legszimpatikusabb, ha egy az egyben a iCloud-ról az összes mindenséget a gépemre menthetném, és abbahagyná a sápítozást, hogy fizessek elő az iCloud+-ra



aug. 7. 10:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Rendszer naprakészre frissítve, ha ez számít.
aug. 7. 10:23
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

3utools programot tedd fel a számítógépre és azzal át tudod tölteni a képeket a gépre.


iCloudból miért nem enged törölni? Milyen hibát ír ki?

Nem kell az iCloudba menteni a képeket, kapcsold ki és nem fogja foglalni a tárhelyet.

aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen az IOS. 3 Apple eszközöm van, de telefonból pont emiatt a körülményesség miatt nem vennék Apple-t. Mac mellett nyilván nincs ilyen gond.
aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bakker, eddig nem volt ezzel gond, minden további nélkül meg tudtam nyitni a windows fájlkezelőjéből, ha kikerestem az icloud fotó mappát. Most is látom az előnézeteket, vagy bélyegképeket, de amúgy nem.

Egy csomó fotó csak ideiglenesen kell, amíg laptopról továbbítom, viszont elég sűrűn, és ha nem muszáj, nem szeretném amortizálni az SSD-met. Nyilván vannak képek, amiket valóban eltárolnék.


Hibajelenség: Megnyílik a letöltő ablak, de nullát mutat a letöltés sebességnél. majd ezt a hibajelzést írja ki:

"ismeretlen hiba akadályozza a fájl másolását. Ha a hiba nem szűnik meg, a hibakód alapján találhat segítséget a problémával kapcsolatban.


0X800701AA A hiba: A felhőbeli művelet nem fejeződött be az időtúllépési időszak lejárta előtt."

aug. 7. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Én siman belépek icloudba win11-en,és minden fotom/videóm ott van. Lementeni is tudok bármit,nálad vmi gond van
aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezzel én is tisztában vagyok, hogy nálam valami gond van, ezzel nem lettem előrébb sokkal. Természetesen örülök, hogy neked nincs gondod. :)
aug. 7. 14:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajna, vagy nem sajna, a gépem nem bírja a Win 11-et, ha csak ezen múlna.

A microsoft fiókomba viszont nem tudok belépni, azt se tudom, hogy van-e. De a Win-em regisztrálva van, ha ez számít valamit is.

aug. 7. 14:36
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy azért nem megy, mert az OneDrive-val van valami gond?

Az ezt a hibaüzenetet írja:

"Ez az alkalmazás nem indult el, mert egyetlen Qt platform beépülő modul sem inicializálható. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát."


És ha igen, hogyan kéne azt a nyamvadékot újratelepíteni?

Mindenkinek köszi a segítséget!

aug. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!