Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A három GPS applikáció közül...

A három GPS applikáció közül melyiket ajánlanád? (Google MAPS, Apple Maps, Waze)

Figyelt kérdés
Szerdán mennék egy hosszabb távra (Szilvásvárad, Szalajka-völgy) és nem vagyok túl jártas azon az országrészen. Jelenleg Iphone készülékem van, amin van a saját térképe ami nekem személy szerint tetszik, de ezen egyszerűen nem találja meg az ott található Erdészeti parkolót, míg a másik 2 applikáció megtalálja.. Ezért kicsit bizonytalan lettem az Apple Mapsel kapcsolatban. Te melyiket választanád és miért? Illetve az Apple térképpel van valakinek személyes tapasztalata hogy milyen? Válaszokat előre is köszi!

júl. 29. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Az Apple Maps sokkal kevésbé precíz - főleg az USA-n kívül - mint a Google térkép. A Waze a Google térképet használja, szóval igazából mindegy, hogy a kettő közül melyiket használod. A Waze talán annyiból jobb, hogy bizonyos dolgokra külön figyelmeztet (balesetek az útvonaladon, sebességmérés, stb.).
júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom az apple térképekkel. Legalábbis nyugateurópában nekem mindig odatalál a házszámhoz, és megmondja melyik oldalon van a cél. Nem tudom ennél miben kell, hogy pontosabb legyen?

Néha googlét is használunk, nem vettem észre nagy különbséget.

júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ált csak a wazzét használom
júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én wgyes dolgokban jobban szeretem az Apple térképét, mert ha van egy nagy háztömb akkor nem biztos hogy a google egyáltalán megtalálja a háztömböt, míg au apple térképe szépen aut is mutatja hohy egyes épükezek hol vannak a tömbön belül. Pl. a Debreceni Kölcsey központ, és a vele wgy tömbben lévő hotel Lycium. A Google a tömblt se tlálta meg, az apple meg még azt is kirajzolta hol van a szálloda és hol a Kölcsey központ
júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Waze veri mindkettőt.


"Waze a Google térképet használja, szóval igazából mindegy, hogy a kettő közül melyiket használod." Nem mondanám, a google már többször is rossz helyre vitt, a Waze még nem. A Waze jobban is használható, ja meg írja a rendőröket.

júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az Apple Maps sokkal kevésbé precíz"

Mert sokéves lemaradása van a google mapshoz képest.

A térkép teljesen jó és pontos csak a helyek nincsenek megjelölve. Ezért nem találja azt a parkolót sem.

Tessék bejelölgetni, bejelenteni a helyeket hogy minél jobb legyen az apple maps is! Az utcaképe nekem pl jobban tetszik mint a google mapsé.


Hosszabb út... honnan? Egerből, vagy Barcsról? :D


Ha többen mentek, akkor mindegyik telefonon mehet más-más navi és meglátod a különbséget.

júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!
júl. 29. 18:42
 8/9 Watt25 ***** válasza:
49%

"A Waze a Google térképet használja"

Ez egy alaptalan tévhit. A Waze lényege, hogy a térképet a felhasználók készítik.

júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hintalow ***** válasza:
Attól függ mire, ha elsődlegesen gyalog vagy tömegközlekedés tervezéssel mozognál, akkor sok szerencsét egy waze-el, nem igazán arra való 🙂
júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!