Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Trump újraválasztása lehetőség...

Trump újraválasztása lehetősége miatt van kockázat abban, hogy most veszek kínai telót?

Figyelt kérdés
A Huaweit ahogy látom sikerült kinyírni (kivéve ha jó neked a kínai op.rendszer). Van esély rá, hogy egy most megvásárolt Honor, vagy Oneplus valami őrült döntés miatt kb. egy év múlva nem kap majd támogatást?

júl. 29. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan vehetsz közülük, a többivel alapvetően nincs baj, a Huawei-re (igaz, hogy van kereskedelmi háború USA meg Kína között meg minden...) elsősorban azért szálltak rá, mert ők hálózatot is csinálnak nem csupán mobil eszközöket, és ugye ha már a hálózat is kínai, akkor könnyen lehet kémkedni.


Igaz, lehet olyan őrült Trump, hogy hoz valami őrült döntést, de annyira akkor sem félnék ettől.


Amúgy milyen telefont vennél? :)

júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a tiltás előtt kiadott p30 szérián van google, tehát nűködnifog akkor is ha később kaszálják a gyártót
júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es: nem vagyok benne biztos, hogy egy esetleges jövőbeni szabályozás követni fogja a korábbi megoldásokat


1.: nem tudom, talán Honor 200 lite, vagy még gyűjtök

júl. 29. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bízok benne, mert honor 90et szereték mert tetszik maga a Huawei, most is az van, csak goggle nélkül olyan mint a tökön lőtt szerelmes férfi (már bocsánat)
júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!