Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasonló tudással Huawei vagy...

Hasonló tudással Huawei vagy Xiaomi a jobb?

Figyelt kérdés
Olcsó megoldást keresek, használtan 40 körüli árkategóriában. Kb azonos spec esetén van bármi, ami miatt átlag felhasználóként jobb az egyik mint a másik? Kevésbé elromló usb bemenet, vagy bármi, amire nem gondolna az ember, és egyikre esetleg jellemzőbb, mint a másikra.
júl. 24. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Tele van reklámmal. Megnyitod a fájlkezelőt és elsőként egy reklámot dob a képedbe, majd fájlok között is látsz egy párat. Kiküszöbölhető egy másik fájlkezelő használatával, de akkor is a pofátlanság netovábbja, hogy fizettem a telefonért, erre reklámokat dobál be az egyik rendszeralkalmazás.

Redmi note 11 pro

Előtte 2 Huawei-em volt, azokat nagyon szerettem, de ez már egyéni személyes vélemény. Testvéremnek xiaomi-ja van most is, előtte is az volt, és szereti, valószínűleg következő is az lesz neki. Nekem biztosan nem.

júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amit én tuti néznék, hogy van-e jack csatlakozója, mert ha nincs, az nálam kábé kizáró tényező, de ez is egyéni preferencia.
júl. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! A reklámos téma hasnos volt (nekem is most egy xiaomim járja az utolsó perceit ismerős, nem tudtam, hogy ettől függ, 17-ben vásároltam még, elsőm. :D )


Azt nem is gondoltam, hogy van, amin nincs jack, köszi.


A szibjektív tényezőkön túl ilyen alap dolgok esetleg? Mintha az androidról hallottam volna hogy a huaweinél ott valami van a miscrosoft stor meg hasonlóknál de nem nagyon értek hozzá....

júl. 24. 00:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Huawei P9-emet én is szerettem,de így, hogy az újakon nincs Google támogatás, és láttam,hogy kolléga mennyit szív vele,hiába mindenféle emulátor, így kénytelen voltam más márkát venni.
júl. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor már csak ezért is inkább Xiaomit érdemes szerezni?
júl. 24. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Használtan, vagy újat vennél?

Ha újat, akkor csakis Motorolát ajánlok. olcsón csak a Motorola jó.

júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: xiaomi VS Huawei volt a kérdés. Lehetne most 8 különböző márkát is beajánlani, mert akkor már Samsung A15 kb 50 ezerből megvan újan, 2023-as. iPhone-ok is sokáig bírják, használtan is, azt is lehetne ajánlani. Google pixel is nagyon jó telefon, használtan is, azt is lehetne. Csak nem ez volt a kérdés.
júl. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: alapvetően érdekelne, de nekem mindig azt mondták, hogy hasonló árban a fenti kettő simán very a samsungokat. Vagy ez nem így van (már)? Pl egy redmi 13C-vel összehasonlítva? Elsősorban teljesítmény, sebesség érdekel, mint kamra, képfelbontás, megy egyebek. Illetve alap komolyabb hibák, mint pl. a huaweinél a store stb hiánya.
júl. 26. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!