Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Öcsém leejtette a telefonját,...

Öcsém leejtette a telefonját, semmi baja nem lett a kijelzőnek de azóta nem jön be semmi. Teljesen fekete a kép, mikor be akarná kapcsolni rezeg a telefon de ugyanúgy nem csinál semmit. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

júl. 23. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Betört, befolyt a kijelző, csak nem látszik. Találkoztam már ilyennel, egy Pocketbook ebook olvasó kapcsán, betört, tönkrementa kijelző, de külső behatást nem talált a bevizsgálás
júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

“ semmi baja nem lett a kijelzőnek de azóta nem jön be semmi. Teljesen fekete a kép”


Dehogynem lett baja, hisz leírtad.

Szervizbe kell vinni.

júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csere
júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy új mobillal és egy nyakbaakasztós tartóval.
júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy A50 is hasonlóan járt miután betonra esett. Kép nem volt, de bejött a rendszer, szólt az ébresztő is. Kívülről semmi sérülés nem látszott.


Kicseréltem rajta a kijelzőt, utána ment hibátlanul. Hiába nincs látható sérülés, az a kijelző biztos hogy tönkre ment.

júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Mi is így jártunk. Az üvegfólia és a kijelzőüveg sértetlen, de mögötte az oled meghalt teljesen. 50 ezer középkat telóban...


Nem is értem. Hogyan véd ez. Az ütést egyszerűen átadta az üveg a kijelzőnek. Nagyon gáz. Nem is lesz többet samsung

A53 volt a mienk

júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nem is lesz többet" leejtve.
júl. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!