Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatót...

Melyik mobilszolgáltatót válasszam?

Figyelt kérdés

Az új munkahelyemen két szolgáltató flottájába lenne lehetőségem belépni, ezek a csomagok:


Voda


Korlátlan beszéd belföldön

50 SMS

25+2GB mobilinternet


6085 Ft.



Telekom:


Korlátlan Telekom

100 perc telekom hálózaton kívül

40 SMS

7Gb mobilinternet


8011 Ft



A csomag alapján a vodafone-os flotta jobb lenne, viszont az ugyebár közel került a kormányhoz. Korábban voltam vodás, de átjöttem a Telekomhoz a tulajdonos váltás miatt. A Telekom hálózata viszont nem az igazi, itt a voda 2x annyit tud sebességben, mint a Telekom. Ezek alapján melyiket válasszam?



júl. 19. 18:28
 1/9 anonim válasza:
82%
Én mindig telekomos voltam, meg vagyok teljesen elégedve.
júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Bassz ki a kormánnyal, válaszd a drágábbat.
júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Az miért nem opció, hogy kevesebbet nyomkodod a telódat, és veszel valami feltöltős kártyát?

A munkahelyen és otthon meg netezel, mint állat?

júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 én sok helyen azt tapasztalom, hogy nem olyan jó a telekom...
júl. 19. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Jó neked a Voda, nekünk jó a Telekom.

Korlátlan mobilinternet 3990.-

és nem kell havonta fizetni érte, volt hogy másfél évig kitartott.

júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Telekom hálózata szinte mindenhol jobb. De ha nálad pont a Vodafone jobb, akkor válaszd azt. Egyébként mindegyik szolgáltató közel van a kormányhoz, az adataid védelme sokmindenen múlik, de ezen pont nem.
júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

3-as, ki a fene használ ma még feltöltős kártyát...?:D

Az a lényege a mobilinternetnek, hogy nem vagyok wifihez kötve, nem kell a lassú nyilvános hálózatokat használnom, vagy valahol könyörögni a wifi-jelszóért. Elővehetem a dugóban ülve, étteremben várakozva, kötetlenül beszélgethetek akárkivel. Vagy épp utánanézhetek valaminek, hazafelé megrendelhetem a vacsorámat, lefoglalhatom az esti mozijegyet, pilates időpontot, elindíthatom otthon a mosást stb.

aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7# például az 5-ös


A feltöltőkártyával is van mobilinternet.

Korlátlan mobilinternet 3990.- és nem kell havonta fizetni érte, volt hogy másfél évig kitartott.

aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

30 napra 9.990 Ft


3 napra 2.090 Ft


1 napra 1.090 Ft


A Telekomnál nem tudom, mikor volt a korlátlan mobilinternet 3.990 Ft, de biztos, hogy nem mostanában.


Ami 3.990 Ft, az a Maraton 5 GB, amit addig használsz, amíg el nem fogy. Mind az 5 GB-ot, nem pedig korlátlanul annyi adatot, amennyit csak akarsz. Nekem ez kb. 2-3 órára lenne elég.

aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!