Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes edzett üvegfóliát...

Érdemes edzett üvegfóliát vásárolni okostelefonra?

Figyelt kérdés
Mennyire védi meg, ha mondjuk leejtem a telefont?

júl. 17. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Érdemes
Nem érdemes
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! nem fog karcolódni a kijelző! Én mindig használok üvegfóliát
júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Egy normális tok, ami a kijelző síkja fölé lóg, sokkal több mindentől véd, mint egy fólia.

Persze ha hajlamos vagy a telefon dobálásra, vagy arra hogy szétkarcold a kijelzőt, akkor érdemes lehet rakni rá. Nekem életemben semelyik telefonomon nem volt (sőt, a mostanit leszámítva még tok sem) és sosem törtem szét egyet sem, de nem mindenki ilyen óvatos.

júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen telefonra. Amelyiknek kijelzőbe épített ujjlenyomatolvasója van, az nem fog működni üvegfólia alatt.
júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem fog működni üvegfólia alatt."


Erről mondjuk az előző néhány telefonom nem tudott, ha már gyári és random amazonos üveg alatt is ugyanúgy működött, mintha ott sem lenne...

júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes üvegfóliát rakni, de egy jó tanács: nem kell vagyonokat költeni különböző marketing blablákra. Edzett üveg, 9H keménység, nagy márkanév (pl. Spigen, Ozaki), kristályos szerkezet, 3D, szénszálas, bifidus essensis, teljesen mindegy, hogy mit írnak rá, ugyanaz lesz a termék, és ha ráejted egy kemény, esetleg éles felületre, mindegyik betörik, mert az anyag bizony vékony. Szóval nyugodtan vedd meg a legolcsóbb üveget az aliexpressről, akár nagyobb tételben, és teljesen jó lesz.
júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!