Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy xiaomi note 13 vagy egy...

Egy xiaomi note 13 vagy egy galaxy a54 elromolhat magától úgy, hogy semmire nem reagál?

Figyelt kérdés
A kérdés arról szól, hogy külföldre mennék dolgozni hosszú távra, és attól félek hogy magától elromlik a telefon, és nem tudom mi tévő legyek. Ebből az aggodalomból 2 új telefont akarnék venni a fentiekből valamelyikből, hogy ha elromlana véletlenül az egyik, akkor azonnal lehessen a másikhoz nyúlni. Szerintetek kell ezen aggódni és legyen 2 új telefon, vagy elég 1 is?
júl. 14. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most nem akarlak megbántani, de ennek semmi értelme. Nem tudom hová mész külföldre, de gondolom nem a Szahara közepére. Külföldön ugyanúgy léteznek műszaki áruházak, ha bármi baj lenne, akkor foghatod magadat, beballaghatsz és vehetsz vészhelyzet esetén valami olcsóbb (vagy akármilyen) telefont egy tetszőleges műszaki áruházban.

Gondolom most is van egy telefonod nem? Én csak azért nem vennék új telefont, mert külföldre megyek. Ha amúgy is szeretnél venni és most emiatt aktuálisabbnak gondolod a dolgot, akkor vennék egy Samsung A55-öt (az A54 nagyjából ugyanannyiba kerül, szóval nem éri már meg) és elvinném tartaléknak a mostani telefonomat. Sőt, ha nagyon félsz, akkor vehetsz egy powerbankot is, és akkor mindig lesz nálad még "tartalék áram", ha nem tudnál tölteni, de szerintem ez is felesleges, kivéve ha a már megénekelt Szahara közepére mész. :)


Mellékesen: a Xiaomi Note 13 (tehát nem a Pro, hanem a sima 13) egy kifejezetten olcsó, alsó kategóriás telefon. Nincs egy szinten az A54/55-el. Árban is bőven van köztük különbség.

júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"attól félek hogy magától elromlik a telefon, és nem tudom mi tévő legyek"

Akkor lehet egy másikat venni helyben, felesleges emiatt kettőt venni, akkor már inkább vegyél egy jobbat.

Ha csak nem töröd véletlenül vagy szándékosan össze, nem mennek ezek a mobilok csak úgy tönkre.

júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Bármilyen telefon bárhol, bàrmikor elromolhat magától, csak ez nagyon ritka. Egyébként egy Galaxy A55-öt ajánlok, mert az A54 régi, a Redmi pedig gagyi.
júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!