Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10 napja szervízben a telefono...

10 napja szervízben a telefonom. Érte menjek? (kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval 10 napja behalt a telefonom teljesen ezért elvittem egy szervízbe. Azt mondták pár nap max és kiderül mi baja. A sim kártyát ki sem vettem, még szerencse hogy nem vagyok fontos ember...

Vasárnapot ígértek telefonban, hogy szólnak mi van de már péntek van.

Mit csináljak? Szerintem elhozom és nem fizetek semmit, azért ez durva csúszás szerintem.



júl. 12. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sim és (ha van) memória kártyával át sem vehetné a szerviz a telefont, vasárnap meg "szerviz legyen a talpán" amelyik dolgozik. Hívd fel őket mi a helyzet, 10 nap mindenre is elég.
júl. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennél gyakrabban is lehetne látogatni.
júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom az milyen szervíz, de mikor én vittem a telefonjaimat párszor, akkor vagy ők kiszedték és visszaadták a sim-et meg memo-t, vagy mondták, hogy azt szedjem ki. Kérdezz rá mi a helyzet, lehet elfelejtettek szólni, nálam volt ilyen.
júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy áruházban lévő szervíz azért dolgoznak vasárnap is, s.o.s. kellett valami. Már beszéltem velük kétszer is... Ma ráadásul hőségriadó van de szerintem este zárás előtt oda megyek és vissza kérem mert ez nevetséges.
júl. 12. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
vigyél jeges vízet, fagyit.
júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!