Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem küldi el a messenger az...

Nem küldi el a messenger az üzenetet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Telefonon nem küld el semmit, de gépről tökéletes. Frissítettem is az alkalmazást, újraindítottam a telefonom, megpróbáltam mindent, és semmit nem akar elküldeni, csak azt írja ki miután próbálkoztam, hogy "küldés". Hívást is próbáltam indítani, mire azt írta ki, hogy "várakozás a többiek csatlakozására", majd miután le szerettem volna tenni, nem tudtam. Fent a telefonomon még mindig azt írta ki, hogy hívásban vagyok, és mikor rányomtam volna, hogy befejezés, nem nyitotta meg a messengert, nem tette le a hívást sehogyan, úgyhogy szintén újra kellett indítsam a telefonom.



Már nagyon zavar és nagyon ideges lettem tőle. Mit csináljak szerintetek?



júl. 11. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam azt szokta, hogy random kiírja hogy nincs net amikor wifin vagyok (természetesen van, minden más működik).


Wifi kikapcs, átvált mobilnetre aztán vissza be a wifit és hirtelen minden jó, minden üzenet átment/megjött és van net a messenger szerint is.

Nem tudom mi okozhatja, de csak messengerben történik ez.

júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Váltottam wifiről mobilnetre meg vissza, ugyanúgy nem működött.


De érdekes, most már semmi baja nincs és működik rendesen..

júl. 11. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!