Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek a jó android emulátorok...

Melyek a jó android emulátorok pécére? Próbáltam egy párat de valahogy nem az igazi mit ajánlottok?

Figyelt kérdés
júl. 10. 06:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem.

De próbáld ki a BlueStacks-t

júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez csak játékokat töltve nekem olyan kéne ami minden applikációt letölt.
júl. 17. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Van itt pár:

androidauthority.com/best-android-emulators-for-pc-655308/


Ebből mondjuk a Windows 11 már kihalt. Bár ha régebbi verziót raksz fel belőle akkor lehet ott még visszahozható az Windows Subsystem for Android valamilyen formában, de inkább nem ajánlott.


Az android studio tudtommal qemuval megy a háttérben. Nekem eddig akárhányszor kellett volna, mindig a pain volt használni, hogy inkább fizikai telón teszteltem, de lehet azóta jobb, mivel egy ideje már nem nyúltam hozzá...

júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!