Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik középkategóriás telefon...

Melyik középkategóriás telefont vegyem szerintetek ezek közül?

Figyelt kérdés

Fő szempont a fotózás /videózás, igazából mindennapi dolgokra használnám. Nézegetek teszteket, fórumokat de már teljesen összezavarodtam.

Samsung Galaxy A55 5g

Motorola Edge 40 neo

Xiaomi Redmi note 13 pro

Honor Magic 6 lite

Honor 90 5g

Samsung Galaxy S23 FE

Ha valakinek van érdemi tanácsa, tapasztalata, nagyon köszönöm!



júl. 7. 20:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Samsung sokkal "jobban" frissít mint a többi a listából. Tovább támogat egy-egy eszközt, időben jönnek a frissítések rá.


Motorola amúgy nagyon jó, "csupasz Android", de ott:

1) nem igen frissítik a telefonokat

2) nem tudsz hívást rögzíteni


A Xiaomi/Honor rendszere nekem túl egyedi. Ha csak hívsz/sms-t írsz, ez persze nem gond.

De mondok egy példát: 1000 éve lehet Androidon olyat, hogy egy appot beraksz, hogy "Ne Zavarj" közben is jelezzen. Samsung már az S3 időkben tudta (Blocking Mode), az Android meg a 6.0-ban, 2017-ben kapta meg. Sőt, nagyon durva leszek most. MÁR AZ IPHONE IS TUD ILYET (2021.)


Na de akkor most tippelj mi a helyzet Xiaomi terén. Upsz, kivették belőle. Miért? A fene se tudja. De valamiért évekkel ezelőtt a MIUI készítői úgy gondolták, hogy egy teljesen alap funkciót tönkre tesznek. Hurrá!


Nem csak a Xiaomi a bűnös. Például tudsz olyat Androidon, hogy egyedi zenét raksz egy értesítéshez. OnePluson ez nincs. Hiányzik. Miért? Kínai telefon, ők is innováltak. Hurrá!


Visszatérve az eredeti témára: Esetleg Google Pixel 7 még nekem nagyon szimpatikus. Olcsó, általában ilyen 100-130 körül szoktak eladó sorba kerülni. Azokban van dual-GPS, míg az általad felsoroltaknál egyikben sincs ilyesmi. Viszont a Pixel meg 1 sima sim + 1 e-sim. Szóval ja.

júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"2) nem tudsz hívást rögzíteni"


Semmilyen telefonnal sem lehet már az EU-ban hívást rögzíteni évek óta.

júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Samsungok, vagy a Motorola. személyszerint én nem vennék Samsungot mert nem tetszik a rendszere, és nem elég keskenyek. A motorola edge sorozattal pedig az a baj hogy ívelt kijelzősek.

Esetleg még ott vannak a google telefonok, de azok meg túl kicsik.

júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
júl. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!