Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlotok,...

Milyen mobilt ajánlotok, aminek jó a kamerája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hamarosan megyek nyaralni, kirándulni és olyan telefon kéne, aminek jó a kamerája. Elsősorban barlangokat fogunk látogatni és erdőket, tehát olyan kéne ami jó képeket csinál ezeken a helyeken. kb. 100 ezret szánok rá (nem baj ha olcsóbb :D), de az is jó ha használt.


Nagyon jó kamerái vannak a HUAWEI telefonoknak, de sajnos a p30 pro-tól kezdve már nincsen google támogatása. Ez nem tudom mekkora nagy baj a hétköznapokban.


Köszönöm



júl. 5. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha rossz a fényviszony akkor elvérzik bármilyen telefon sajnos, fölig a barlangokban. Ennyi pénzért a legjobb egy használt egy S21 Ultra.

De csodát ne várj tőle, egyszerűen fizikailag túl kicsi a lencse, erre a célra céleszközt érdemes venni.

júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pixel 6/6 pro a legjobb amit használtan tudsz venni ennyiért. Nincs hatalmas különbség a legújabb pixel 8 pro között. Lenyügöző képeket lő a telefon még mindig az egyik legjobb kamerás telefon, hosszú google támogatással.
júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Iphone 11-12 használtan
júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ennyiért nincs jó telefon.
júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, én szeretem, és egy barátom is dicsérte: samsung a12

Nem tudom, az általad említett helyeken mennyire használható, de szerintem nézz utána más véleményeknek róla

júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Google Pixelt, bár 100K-ért nem fogsz kapni
júl. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit többet kéne rászánni és akkor már lehetne egész jót.

Rejoy oldalon például 145K egy használt Sam S22, ezzel szépen lehetne dolgozni és utána 2 évig minimum tudnád használni még, vagy tovább is.


De van ott 125K egy Sam S21 Plus, amit szintén tudnál utána is évekig akár használni

júl. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Samsungból csak Ultrat ha fontos a kamera...
júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!