Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan adatmentő cég, amelyik sérült telefont is vállal?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi, Xiaomi Mi10T Lite telefonom, amit egyáltalán nem lehet tölteni, viszont egyébként sérülés mentes. A javítását 80 ezerre becsülték. Volt kolléga 20-ért megcsinálta, utána kb. 6 hónap múlva ismét nem lehetet tölteni. Vele nem tudom ismét felvenni a kapcsolatot, Úgyhogy ez nem járható út. Kérdeztem Media Markt-ban, ahol vettem, hogy le tudnák-e menteni róla az adatokat, de ők csak akkor tudják, ha a telefon még működik (amit meg én is meg tudnék csinálni, ha a telefon működne). Az összes telefonos adatmentés találat arra alapult, hogy működő telefonra telepítek egy appot és majd az szépen memóriakártyára/felhőbe másolja a képeket, videókat, kontaktokat, stb., amit, ismételten, én is meg tudnék csinálni (app nélkül), ha a telefon működne.


Ránézésre nem sérült a csatlakozó, és a telefonnal semmilyen más baja nincs (amiről tudnék).



#telefon #adatvisszállítás
júl. 3. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
77%

Ehhez nem kell adatmentő cég, hiszen csak rá kell tölteni az akkura, amire vannak megoldások, ha valaki ért hozzá.

Szakmailag vicc kategória egyébként.

júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

"Szakmailag vicc kategória egyébként."


Akkor hajrá!!!


🤣😂😐

júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
77%

Ajándék munkának is lehet nevezni, nagyon könnyű kereset, ha így jobban érthető.

Amennyiben feltételezzük, hogy csak lemerült az akku és adatot kell menteni.

A töltés rendes megjavítása is megoldható természetesen, de egy ideiglenes rátöltés tényleg csak vicc.

júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy "rátöltéssel" is meg lehet csinálni, és meg is csinálnám, ha tudnám. Maga a készülék nem érdekel. Egyszer bedöglött, meg lett javítva, fél évre rá ugyanaz a hiba. Kiadnék rá 80-at és fél év múlva megint kuka.
tegnapelőtt 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!