Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmisek! Hogy állítsam be?

Redmisek! Hogy állítsam be?

Figyelt kérdés

Kaptam egy redmi c13 telefont. Imádom.

Fura volt a samsung után de megszerettem nagyon.

Egy dolgot viszont az istenért nem tudok beállítani.

Van okosórám, ennek van egy alkalmazása. Amíg az alkalmazás meg van nyitva, vagy csak "asztalra van rakva", addig szépen működnek együtt.

De ahogy a gyorsítótárat ürítem, vagy a telefon hogy nevezi, akkor ugye bezárja az alkalmazást, szétkapcsol az órával.


Az app már harmadszor írja ki, hogy győződjek meg, hogy az alkalmazás a háttérben védett legyen, ez megakadájozza, hogy a rendszer bezárja. De ezt az istenért nem találom sehol, hol állíthatnám be. Szóval ebben kérnék segítséget.


júl. 3. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

zárd le azt az alkalmazást. https://www.youtube.com/watch?v=9t2ZGovClUY ...

lehet még úgy is működik, ha váltanál az alkalmazások között a 3 pöttynél van egy ilyen, hogy lezár, vagy ha nem kilövöd hanem lefele húzod azt az ablakot akkor lelakatolja..régebbi android verzión így működött, most nincs nálam droidos telefon ezért már nem tudom hogy van...videót csatoltam inkább.

júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1!

Sansungon ez simán ment, de sem 3 pötty nincs ennél a telefonnál, sem a videó alapján nem tudom az alkalmazást lezárni :(

júl. 3. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen órád van?

Nekem redmi 10s tökéletesen működik huawei watch gt3-al, pedig pont a huawei orak a problémásabbak.

júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

huawei band 8 órám van

Tökéletesen működik ez is. Míg be nem zárom az alkalmazást. Ahogy ott a gyorsítótárban törlöm, azthiszem ezt írja rá, akkor kapcsol szét.

Én meg kb reflex szerűen zárom ott be az alkalmazásokat.

júl. 5. 12:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!