Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor látod indokoltnak...

Mikor látod indokoltnak lecserélni (saját zsebből) a mobilodat?

Figyelt kérdés

júl. 2. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem működik valamiért. Az előző mobilomat azért cseréltem le, mert csak 8GB volt a memória, és bár nemigen tároltam rajta semmit, a rendszer futtatásához is többre lett volna már szükség, így folyton dobta fel a hibaüzeneteket.
júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már nem használható úgy, ahogy addig.

Pl. volt ami belassult, nem működött már rajta minden rendesen. Volt, amivel nem lehetett normális képeket készíteni, és nekem kell a munkához, mert sok mindenről kell fotódokumentáció.

Kb. 4-5 évig szoktam használni ugyanazt a telefont.

júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már túlságosan elavult vagy ha már gazdaságosan nem javítható.
júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De mi az, hogy "elavult"? Ha pl. van egy app, ami már nem frissül rajta, akkor máris "elavult"?
júl. 2. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha mar 80% alatt van a batteryja. ;-)
júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

#4: Igen. Ezért cseréltem én is. S7 volt nagyon sokáig, Android 8-al. Aztán pár fontos app közölte, hogy nem tud frissülni, mert mér csak 9 vagy 10-es verzió fölötti Androidon fut, így aztán tavaly rendeltem ebayen az utódját, egy S20plus-t. Azért nem itthon vettem, mert egy bontatlan dobozos, vámmal együtt sokkal olcsóbb volt, mint itthon egy rejoy-os használt.

Ez is addig lesz használatban, ameddig kompatibilitási gondjai nem lesznek. AKkor megint megveszem majd a 2-3 évvel korábbi legjobbat, az új ára töredékéért.

júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
Ha már nem működik.
júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor váltanám amikor már nem szolgálja ki az igényeimet. Teszem azt egy app már nem működik rajta. Vagy ha fél nap alatt lemerül, bár ekkor még akksicsere azért segít.


Mostanában céges telefonok forognak nálam, de előtte mikor zsebből fizettem, akkor mindig valami probléma miatt történt ez (általában 2-3 évet bírt egy telefon). Volt amelyiknek a kamerája ment tönkre, meghalt az autófókusz. Másik még Android hajnalán nagyon hamar elavult. Utoljára pedig az NFC hiányzott (azóta ez minden telefonban alap).

júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tönkremegy, vagy ha olyan szinten elavult vagy olyan “alap” funkciót nem támogat amire szükségem lenne.


Eddigi cseréim oka:

- nokia 3410 - eljárt felette az idő, szerettem volna egy színes kijelzős, kamerás mobilt

- nokia 6101 - tönkrement az évek során

- valami nem-okos érintőkijelzős samsung (aminek nem emlékszem a pontos típusára) - szerettem volna egy wifi képes okostelefont, aminek jack dugója van, nem speciális samsung csati

- samsung galaxy mini - első androidom, jó ötletnek tűnt de utáltam minden percét, el tudtam adni egy ismerősnek kemény 5ezerért

- windows phone-os lumia - kb kitépték a kezemből, megszűnt a támogatás a legtöbb dologra (máig használnám amúgy)

- xiaomi redmi 4x - beázott a lakással együtt

- iphone xs - páromnak szüksége volt új telefonra, én meg jó áron tudtam újat venni helyette


Eddig ezek miatt cseréltem.

júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"xiaomi redmi 4x"

Én még mindig azt használom. :)

júl. 2. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!