Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném kipróbálni, milyen...

Szeretném kipróbálni, milyen használni iphone-t. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Már 8 éve androidos telókat használok. Szeretném kipróbálni milyen az ios.

Semmilyen Apple készülékem nincs jelenleg.

Legfejjebb 6.2es képernyő kéne.

128gb tárhely elég.

Legalább 1 napot bírjon az akksi.

Szerintetek milyet vegyek?

Mindenképp vmi használt-felújított darabot néznék.

Olyan kéne ami még 4 évig használható ha megtetszik.

Legfeljebb 140 ezret tudok rászánni de jobb lenne vmi olcsóbb.

13 mini 128gb?



júl. 2. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima 12, 13 (mini) tökéletes. Esetleg SE3 de az ugyebár hagyományos dizájn.
júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 jpeacefuler ***** válasza:
38%
Ha Androidhoz szoktál, akkor sztem ne erőltesd az IOS-t.Én is csak Androidot használtam idáig. Egyszer babráltam egy haver iPhone-jával.... Na hagyjuk is, nem erőltetem. Azt vallom, hogy a variálás nem vezet jóra. Ami már egyszer bevált, azon kár változtatni. Persze ahogy gondolod, ez az én véleményem. Előtte kérd el valamelyik ismerőstől az iPhone-t és babrálj vele te is egy fél órát, azután majd eldöntöd. Vaktában ilyen készüléket venni nem jó ötlet szerintem. De mindez amit elmondtam, valószínűleg fordítva is igaz. Aki az IOS-hez szokott, nem biztos, hogy jó ötlet Androidra váltani.
júl. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

2 jót írt probáld ki .

mi ki probáltunk ios egy iPad hát nekem nem jöt be .

júl. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

#2

Amikor "babráltad" milyen konkrét hátrányokat tapasztaltál?

Vagy csak eltért az addig megszokottól?

júl. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Nincs hátránya egyiknek sem. Az egyik ebben erősebb, a másik abban. Minkettő rendszer kiforrott technológia eredménye, kb egy szinten említeném őket, a két legelterjedtebb szoftver. Ha az idegen és az általam megszokottól eltérő menüt és kezelést nézzük, akkor hátrányos volt számomra a használata.
júl. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Jaja... kicsi is legyen, meg nagy akksi is legyen benne. Erről majd szólj a fizikának is!

Lehet kicsit több lesz 140-nél, de egy iPhone 13-nál alább ne add! Annak már jobb az akkuideje jóval mint a 12-es szériának. A miniket felejtsd el, nagyon kicsi az akksijuk.


2. A babrálás nem elég. Babráláskor még az androidos beidegződések működnek. Mindent úgy akarsz csinálni ahogy androidon kell csinálni és ezért nem megy az iPhone kezelése. Meg kell venni és rá kell szánni az időt hogy minden apró kis trükköt megtanulj hogy mi hogy működik, hol van, stb.

júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
2 éve használom, cégtől kaptam, a harapott almán kívül semmi különlegeset nem érzek rajta. Mutogatni egymásnak divat a fiatalok körében és ennyi.
júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy el kell ájulni az IOS-től. Én 14 éve használok iphone-t.

Én ezt ismerem, androidot nem, mert soha nem használtam. Van egy Lenovo táblagépünk, amit nagyon ritkán nyomogatok, de ennyi. Nekem az Apple rendszere átláthatóbb, egyszerűbb.

Több nap alatt sem lehet megszokni egyik rendszert sem, főleg, ha váltasz platformot. Szóval idő kell hozzá, ha platformot vált az ember és egy kis akarás is. iOS-ről androidra ugyanez.

júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Morzsi007 ***** válasza:
Ja, és én is azt mondom, hogy 13 alá ne menj.
júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Megszokod es csak iPhone-t fogsz használni. Életbe nem lesz android telod
júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!