Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatót?

Melyik mobilszolgáltatót?

Figyelt kérdés

szolgáltatóváltáson gondolkozok, jelenleg Telekomos vagyok.

Három lehetőség jöhet szóba


maradok Telekomos

váltok a Vodafone Midi csomagjára (hátrány, hogy korlátozva van a letöltési sebesség)

megvárom a Yeti új csomagjait, amik elméletileg a következő hetekben fognak kihozni


Kinek mi a véleménye a különböző szolgáltatókról? Többnyire Debrecen és környéke érdekelne, ott melyiknek van a legmegbízhatóbb lefedettsége és legnagyobb sebessége?



tegnapelőtt 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Yettelnél valóban új csomagok várhatóak, szerintem érdemes megvárni, mert lehet jobb lesz a jelenleginél. Ha pedig nem felel meg, még mindig dönthetsz más mellett.
tegnapelőtt 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én Vodafone feltölőkártyás vagyok, és mindig a 3x5Gb csomagot veszem. Ez 5000 ft 3 hónapra. Havi 1666 ft-ra jön ki 5Gb adat. Ennél jobb ajánlat nincsen a piacon. Ha kell extra adat akkor azt is lehet venni viszonylag olcsón, és a hálózat is gyors.


A GSM telefont, SMS-t szinte soha nem használok mert ott a Whatsapp


[link]

tegnapelőtt 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megmértem a 3x5Gb csomagot, és a feltöltési sebességem 9.5 Mbit/s, feltöltés 3 Mbit/sec, ping 39 ms
tegnapelőtt 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Telekom nekem le: 50-280 mbit között mozog, fel: 20-50 mbit LTE-n (4G)
tegnapelőtt 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

10 Mbit is elég a YouTube videók nézéséhez. Whatsapphoz, híroldalakhoz,gps-hez pedig bőven elég.


Töltögetni pedig nem mobilhálózaton kell szerintem.

tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Vodafone sebessége és lefedettsége vállalhatatlan, a yettel nagy városokban jó, máshol gyenge, a telekomnak van a legjobb minösége itthon, de más országokhoz képest az is elmarad.
tegnapelőtt 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem hozzászólókkal, a vodafone budapesten is sok helyen lassú. Pl lakásban alig van térerő, 0,1-3mbit közt jön, van hogy a bejövő hívás se csöng ki. Ugyanott árnyékoltabb helyen térerő sincs, se 2G se 4G. Vodafone-al óvatosan, előfizetés előtt mindenképp próbáld ki feltöltőkártyával.


Yettel és Telekom nálam hibátlan, ahogy írták 200-300mbit le/30-80mbit fel 4G+ mellett. Voda az torony mellett legjobb esetben nekem 25-35 körül hozott, volt ahol a feltöltés 3x annyi volt mint a le.


Nagyon kíváncsi vagyok a yettel új csomagjaira. Vagy valami jó flottás csomag is elmenne. Ha nem lesz ilyen, akkor a telekom feltöltőkártya és a 10k korlátlan net a legjobb opció, mert gyors és nincs hűségidő.

tegnap 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez előtt vodafone-t használtam (nem korlátos csommaggal) és az jó volt, nem volt lassű sehol. Sőt,sok helyen még jobban is ment mint a T.
tegnap 07:04
 9/9 A kérdező kommentje:
van egyébként Yettel Auchan flotta, amibe mostanra bárki beléphet, ha van Auchanos kártyája.
tegnap 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!