Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E-mail: Létezik olyan funkció,...

E-mail: Létezik olyan funkció, hogy látja a küldött fél, ha azt én megnyitottam vagy meglátogattam magát az e-mailt? (nevezetesen gmail.com-ról van szó és android készülékről, bár ez szerintem lényegtelen)

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
tegnapelőtt 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Írja meg az e-mailt a szokásos módon.

A jobb alsó sarokban kattintson a További lehetőségek További küldési beállítások majdOlvasási visszajelzés kérése lehetőségre."

Akkor mi van, ha nálam nincsenek További küldési beállítások?

tegnapelőtt 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Akkor mi van, ha nálam nincsenek További küldési beállítások?"

Akkor te nem fogod használni. Erre nem gondoltál?

tegnapelőtt 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as, nagyon köszi, hasznos! ☺☺
tegnapelőtt 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kérni olvasási visszaigazolást, de nagy baleknak kell lenni hozzá, hogy rábökjön az igenre. Ennek egy szofisztikáltabb módszere az, hogy képet teszel az emailbe, ami saját szerveren van hosztolva privát címen és a hozzáférési naplóban látod, ha a túloldalon letöltődik a kép. Persze ha le van tiltva nála a médiatartalmak megjelenítése, akkor ez is bukta. Ezen kívül lehet még linket tenni az emailbe, hátha rákattint és azt figyelni, de ennek is van buktatója. Biztos módszer nem létezik.
tegnapelőtt 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!