Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon automatikus hívás...

Telefonon automatikus hívás rögzítést próbálok beállítani de nem megy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy Redmi note 12s telefonom van, amiben már nincsen olyan opció, hogy hívások rögzítése. Próbálkoztam a Google phone appal, azon sem sikerült, majd telepítettem különböző app store-os hívás rögzítőket (pl cube acr és társai), de szintén semmi. A telefonom csak a videóhívás rögzítést tudja, de ezek nagyon nagy fájlok még a legalacsonyabb beállításon is és nem indul automatikusan. Jó lenne nem csak a telefon hívásokat, hanem a messenger, viber stb is rögzíteni. Van valami ötletetek? Köszi!

#hívás hangrögzítés
jún. 28. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
kihangositva, diktafonnal.
jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Mielőtt bármit is csinálnál, jelzem, hogy beszélgetést rögzíteni a másik fél beleegyezése nélkül bűncselekménynek minősül. Szóval ha hivatalos beszélgetést akarsz felvenni, akkor a beszélgetés legelején mindenképp közölnöd kell, hogy ez egy rögzített felvétel, és meg kell kérdezned, hogy beleegyezik-e a másik fél a beszélgetés folytatásába.

Újabb androidos telefonoknál a rögzítés lehetősége (pont az ilyenek elkerülése végett) gyárilag le lett tiltva.

Ezt esetleg megpróbálhatod, ha még nem tetted: [link]

jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Általános adatvédelmi rendeletnek (GDPR) való megfelelés miatt a gyártók szoftveresen tiltják a hívás rögzítésének a lehetőségét.
jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
78%

"telepítettem különböző app store-os hívás rögzítőket (pl cube acr és társai), de szintén semmi."

Nem mondanám, hogy semmi, a saját hangom rögzíti.

Például kapok egy telefont, hogy most kell venni 1 kiló kenyeret.

Válaszolok: 1 kiló kenyeret?

Tehát ott lesz a hangrögzítésben az emlékeztető, hogy mit kell venni pontosan.

Mivel itt nem mindenki érti az iróniát, ez csak egy szemléltető példa volt.

jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1 próbáltam azt is, de nem rögzített semmit. Ezen nagyon meglepődtem.


#2 Igen, ismerem a törvényeket, de teljesen másra kell a dolog. A munkutasításaimat ledarálja a főnököm és annyi az infó, hogy képtelen vagyok megjegyezni. Égetni nem akarom magam, hogy 20x vissza kérdezek, mert az ő agya olyan, mint egy háttértár. Egyszer kell elmondani neki valamit és mindent észben tart. Nem szeretek balfaxnak tűnni előtte. Videórögzítővel veszem fel jelenleg amit elmond, de rengeteg helyet foglal a videó fájl.


Más: érdekes, hogy a videóhívások rögzítése meg alapértelmezett a telefonomban, szóval nem igazán értem ezt az adatvédelmi dolgot. Videót lehet rögzíteni, hangot meg nem. Érthetelen ez a felemás rendelet.

jún. 28. 12:12
 6/16 A kérdező kommentje:
#2 A cube acr-t írtam a kérdésben, hogy próbáltam. Nem működik. Nem csak nálam. Ciki, hogy az üres, hívási képernyőt kell videóznom. Elég lenne csak a hang. Az is érthetetlen, hogy a diktafon miért nem rögzít a kihangosítot hangot hívás közben. Egyértelműen gátolják szoftveresen. Érzékeli a diktafon, ha hívásban vagyok. Még a saját hagomat sem veszi el.
jún. 28. 12:18
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem telefonbeszélgetést kell felvenni, diktafonként tudod használni a telót. Lehet nincs minden Androidon gyárilag, de nekem pl. ott csücsül a Hangrögzítő app
jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Régebbi androidos telefon kell, a. in 9-es Android fut
jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

"kihangositva, diktafonnal."


a diktafon egy külön készülék

jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Meg alkalmazás
jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!