Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért homályos az előlapi...

Miért homályos az előlapi kamerám? Iphone 14?

Figyelt kérdés

Egy éve vettem az Iphone 14 emet és nagyon homályos az előlapi kamerája, nem fókuszál. Borzalmas.

Egy hónapon belül jeleztem a YETTELNEK akiktől vettem, elküldték a szervízükben de nem találtam semmit. A következő pár hónapban szintén jeleztem nekii többször , 4 x visszaküldték, semmit nem találtak.

Mit tudok tenni? Nagyon zavar és sajnálom mert azóta is még fizetem a részletre vett telefont havonta.



jún. 21. 12:04
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:

Mindig homályos a kép vagy csak néha?

Üveglap van a kijelzőn, nem karcos a kameránál?

jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mindig homályos.


van egy kis karc pont a kis kamerán.( nem az üvegfólián).


sajnos az már azóta ott van amióta megkaptam szerintem gyárilag lehet ilyen, de hiába mutatom a yettelnél az embernek, mert nem tud csinálni semmit

jún. 21. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha semmit nem találtak, akkor nincs mit tenni.

Ha az megnyugtat, ilyenek ezek az ájfonok :)

jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyárilag nem karcos egy telefon sem. Nem fogják javítani csak pénzért. Cserélni kell az egész előlapot.
jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az üveg alatt a kameránál bizony van egy mmnyi kis szösz/karc. és már megvizsgálták. szoval bizony gyarilag ilyen
jún. 22. 11:14
 6/7 Morzsi007 ***** válasza:

Az a baja. Mm-nyi kis valami, az elég nagy gond egy ekkorka lencsénél.

Én is nehezen hiszem el, hogy gyárilag ilyen volt.

jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
márpedig én tettem oda
jún. 25. 09:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!