Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger engedélykérés...

Messenger engedélykérés üzenetnél honnan tudom, hogy megkapta a másik az üzenetet, esetleg el is olvasta?

Figyelt kérdés

Azt jelzi az üzenet alatt, hogy : Elküldve.

Ez azt jelenti, hogy az illető megkapta, nyilván, de kérdés hogy ilyenkor valóban megkapta vagy a "kéretlen tartalom" fül alá került és el se olvasta?

Köszönöm a válaszokat előre is.



jún. 20. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy majd válaszol, ha akar.
jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs közös ismerős, akkor a kéretlenbe megy, azt nem nézik általában az emberek.
jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, a kéretlent ráadásul megtudja nyitni, elolvasni is tudja, de kiírja hogy elfogom-e a kérést. Ha elfogadom akkor jön a neked a látta jelzés. Viszont ha nem fogadom el (vagy egyikre se kattintok) akkor te csak azt látod hogy elküldve.
jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3


Te most arról írsz mikor megjelenik a fül felül hogy "valaki üzenetet szeretne küldeni neked"

?

jún. 21. 07:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4


Nem


Ha kéretlenbe megy az üzenet, ahhoz be kell mennie a kéretlen üzenetek mappába hogy lássa. Nem kap róla semmilyen értesítést, ezért nevezik kéretlen üzenetnek.

jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

De engem az is érdekel ha az engedélykérésekbe megy, azt hogyan tudom hogy megkapta, esetleg el is olvasta. Mert legalul mint írtam csak annyi látszik, hogy: Elküldve

jún. 21. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már leírtuk...
jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6


Akkor még egyszer: ha az engedélykérésekbe megy és elolvassa az üzenetet, azt te csak akkor fogod látni, ha elfogadja azt, hogy üzenetet küldhess neki.


Tehát ha te írsz valakinek ami a kéretlenbe megy, HA belép a kéretlen üzenetekbe, elolvassa az üzenetet és megkérdezi tőle a Messenger, hogy engedélyezi-e hogy üzenetet küldhessen Önnek az xy? Ha arra megy hogy igen, akkor látni fogod, hogy elolvasta az üzenetet és ha megint írsz neki, az már nem a kéretlenbe megy.


Ha arra megy hogy nem fogadja el, vagy szimplán egyikre sem bök rá, akkor nem fogod megtudni, hogy látta/elolvasta-e az üzenetet.

jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak fogalmam sincs mi alapján szortírozza a leveleket a Facebook messenger és ezért nem volt tiszta.


De akkor ezekszerint tökmindegy hogy alul az szerepel hogy Elküldve. Hiszen ebből nem tudom meg hogy hova kapta, az engedélykérésekhez vagy a kéretlen tartalomhoz.

jún. 21. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9


Ha nincs közös ismerős akkor 100% hogy a kéretlenbe megy.

jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!