Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üzenet rögzítőre lenne szükség...

Üzenet rögzítőre lenne szükségen, de hogyan?

Figyelt kérdés

Melót keresek, mert a mostani nagyon messze van és kevés a lóvé is.

Elküldtem az önéletrajzom egy csomó helyre, vissza is jelzett néhány, de nem tudtam vele beszélni.

Olyan a mobil szolgáltatóm, amelyiknek nincs hangpostája. Egy pince helyiségben melózok ahol nincsen térerő.

Hogyan tudnék valami-féle üzenet rögzítésre szert tenni?

Létezik sim kártyás üzenetrőgztő?

Létezik valami alkalmazás ami rögzítené a hívásokat, ha nem vagyok elérhető?



jún. 19. 10:38
1 2
 11/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

10.

Nem a vélemény a gond, hanem az értetlenkedés, hülyeségeket beszélsz és ennek a típusnak hiába magyarázunk, akkor azt sem érti, de kiforgatja.

Tudtam előre, hogy a feltételezésem is paranoidnak fogod titulálni, ezért direkt odaírtam:

"Ha nem, akkor is!"

Tehát eleve adott volt a kétféle lehetőség, nem zártam ki semmit.

De te értetlenül azért is belekötöttél.

Foglalkozz már mással, esetleg válaszolhatnál kérdésekre?

Nem mások vérét kell itt szívni! Még ha igazad lenne de nem, hülyeségeket magyarázol, mint aki fordítva van összerakva.

jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem 11. Egyszerüen nem értettem egyet abban, hogy megalázkodás, és utánafutás lenne, ha valakinek rámondom az üzenetet a "szalagra". Mindezt úgy, hogy részben egyetértettem azzal az álláspontoddal, hogy az ember egyébként nem szívesen teszi.


Ezt te vérszívásnak, kötözködésnek titulálod, olyan kifejezéseket használsz, hogy "hülyeségeket magyarázol", értetlenkedsz.


Ezeket használd inkább a veled egyívásúakkal szemben, esetleg beosztottakkal.


Nem csodálom, hogy akad, akinek a bögyében vagy, nem mindenki elmenni a pökhendi stílus mellett, és vannak haragtartó emberek is.

(és nem, nem én vagyok az, a gyanusítgatásra reagálva).

jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*tud elmenni
jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs a szolgáltatómnál hangposta.

A telefont sem tudom olyan helyen hagyni, ahol van térerő, mert sajnos nem 100%-ig megbízhatóak a kollégáim. Nem véletlen szeretnék másik munkahelyet. Ha mégis ott hagynám valahol elrejtve, akkor sem érne utol a bluetooth 100m+ távolságban. (Beton pince szerű helységben van nagy műhely, semmi térerő, sehol.)

Azért lenne jó egy üzenet rögzítő, mert van aki hagyna üzenetet és jó lenne visszahallgatni. Ha hagyna üzenetet, tudnám, hogy honnan jelez vissza és mondjuk tudnám, hogy mikor hívhatom vissza. Van hívásértesítő sms, de sok esetben, ha vissza akarom hívni, nem kapcsolható a szám, vagy már nincs bent az illető, vagy egyszerűen csak spam hívás volt.

Régen a vezetékes üzenetrögzítőre vagy a mobil hangpostára az ember a saját hangján mondta rá, hogy ki a szám tulajdonosa és egyéb esetleg hasznos információkat. Sajnos azt tapasztaltam, hogy vannak munkáltatók, akik lusták e-mailt írni. Ha nem tudnak felhívni és talán üzenetet hagyni, egyszerűen leszarnak és tovább lapoznak.

jún. 19. 22:22
 15/17 Hintalow ***** válasza:

Ha szolgáltatói hangposta nincs (azért kapcsolják le ezeket a szolgáltatók, mert senki nem használta - nekem is az egyetlen reakcióm egy mordulással kinyomni ha hangposta kapcsol)

akkor nem igazán lesz ez megoldható semmilyen alkalmazással vagy bármivel, mivel ha nincs térerő, akkor be sem tud jönni a hívás, és bármilyen megoldás csak AZUTÁN tudna rögzíteni, ha rendben felépült a kapcsolat.

jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyeden úgysem csörög, akkor add oda valakinek akinek kellemes női hangja van. És ha hívnak, bele tudja mondani, hogy - Sajnos pillanatnyilag elfoglalt, de hagyhat üzenetet, és amint visszaér, átadom neki. Mit mondhatok, ki kereste és milyen ügyben? -
jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Volt olyan időszak az életemben ,amikor -regisztrált munkanélküliként- alkalmi melókból éltem. Mivel bizonytalan az időbeosztásom, szinte biztos volt, hogy lehető legrosszabb időpontban/szituációban csöng a telefonom.

Ebből kiindulva, a jelentkezési lapomon nem telefonszámot, hanem e-mail címet adtam meg.

Így este volt idő kényelmesen átnézni, és átgondoltan megválaszolni.

Arról nem is beszélve, hogy amelyik cég veszi a fáradtságot, és egy e-mailt megfogalmazzon, az bizonyára komolyabban áll a kérdéshez, mint ahol a titkárnőnek kiadnak pár telefonszámot, hogy Margitka, ezeket a jelentkezőket rázza le.

jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!