Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üzenet rögzítőre lenne szükség...

Üzenet rögzítőre lenne szükségen, de hogyan?

Figyelt kérdés

Melót keresek, mert a mostani nagyon messze van és kevés a lóvé is.

Elküldtem az önéletrajzom egy csomó helyre, vissza is jelzett néhány, de nem tudtam vele beszélni.

Olyan a mobil szolgáltatóm, amelyiknek nincs hangpostája. Egy pince helyiségben melózok ahol nincsen térerő.

Hogyan tudnék valami-féle üzenet rögzítésre szert tenni?

Létezik sim kártyás üzenetrőgztő?

Létezik valami alkalmazás ami rögzítené a hívásokat, ha nem vagyok elérhető?



jún. 19. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Vegyél bluetooth fülest vagy kihangosítőt, és a mobilod tedd olyan helyre, ahol még van fedettség, és a bluetooh kapcsolat is működik.

Vagy átirányíthatod a számod egy családtag vagy ismerős számára, hogy fogadhassa a hívásaid.

Ha van net elérésed, Skyp számot havi 3 ezer körül igényelhetsz, amin elérhetnek.

jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

"Hogyan tudnék valami-féle üzenet rögzítésre szert tenni?


Létezik sim kártyás üzenetrőgztő?"


Most nem az van, hogy van hangposta a mobiltelefonoknál a szolgáltatásban?

Csak mert már 25 éve az elsö téglatelefonjaim egyikénél is használtam. Be lehetett állítani, hogy mi legyen, ha nem vagyok elérhetö, automatikusan ment a hangpostára, még tudtam személyes rámondást is felvenni.

Manapság nincs ilyen?

jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság nincs ilyen?"

Telekom:

3.8. Hangposta Szolgáltatás (2023. január 1. napjától kivezetett)

A Hangposta Szolgáltatás értékesítése 2023. január 1. napjától kivezetésre került, a

szolgáltatásra új előfizetői szerződés ezen dátumot követően nem köthető.

Vodafone:

[link]

jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3 köszi a választ, meg a két büdös parasztnak is lepontozást, mert rá merek csodálkozni valamire, mivel nem magyarisztánban élek.


Nálunk még van ilyen szolgáltatás, de lehet, hogy akkor sem tudnék róla, ha nem lenne, mert annyira nem használtam. Sosem akar senki rábeszélni.

jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"vissza is jelzett néhány, de nem tudtam vele beszélni."


Ezt nem úgy szokták manapság áthidalni, hogy neked illik visszahívni, akit visszahívásra méltatsz?

Az önmagában nem vészes, ha nem tudod felvenni, meg lehet érteni.

Amúgy nem tudtad, sokan utálják az üzenetrögzítőt, még akkor sem beszél rá, ha lehetne.

Szerinted, ha én keresnék egy alkalmazottat, aláznám magam azzal, hogy egy üzenetrögzítőnek könyörögjek? Nyomnám ki rögtön.

jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem tudtad, sokan utálják az üzenetrögzítőt, még akkor sem beszél rá, ha lehetne."

Ezt pont akartam én is írni. Legtöbben lerakják.


"aláznám magam azzal, hogy egy üzenetrögzítőnek könyörögjek?"

Ez viszont már egy kicsit paranoid.

Nekem is beszéltek már rá. Mondták, ha aktuális még a pályázatom, hívjam vissza. Fel is vettek. Senki sem volt megalázva.

jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha a "paranoid" szó jelentésével nem vagy tisztában, akkor felesleges hülyeségeket beszélni.

Egyik dolog, hogy sokan szimplán utálunk géppel "beszélni" (ld. Telekom Vanda, az a rib*nc). Nem engedi el a GyK * nélkül, pedig csak egy gépet kritizálok.

Másrészt csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy nem feltétlenül a munkáltató fut az alkalmazott után, de ha ironikus szövegeket nem tudsz értelmezni, azért sem a másikat kell paranoid bolondnak nézni.

jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ha a "paranoid" szó jelentésével nem vagy tisztában,"


De tisztában vagyok, volt egy ilyen feleségem. Mindent kötekedésnek és mindenre azt mondta, hogy megal´zzák, és számára minden megalázó volt.


"Egyik dolog, hogy sokan szimplán utálunk géppel "beszélni" "


Mint írtam, ezzel egyet is értettem. Én sem nagyon beszélek rá. Bár ez föként azért, mert legtöbben tudom, hogy szarnak visszahívni.


"hogy nem feltétlenül a munkáltató fut az alkalmazott után,"


Erre mondta, hogy utánam sem futottak, csak hagytak ez üzenetet. Ha hagyok neked egy üzenetet, hogy "ha akarsz valamit, hívj vissza", azzal futnék utánad?


"de ha ironikus szövegeket nem tudsz értelmezni,"

ìrásban már én is megkaptam, hogy nem mindig megy át. Ebben az esetben sem volt másképp.


"azért sem a másikat kell paranoid bolondnak nézni."


Eszembe sem jutott, de ha már ironizálsz, ne felejtsd el, hogy más is élhet a költöi túlzás eszközével.

Csak arra utaltam vele, hogy nem teljesen normális dolog meglázónak érezni, hogy rábeszelek a hangpostára. A gépr..anc más. Az nekem sem megy, hiába tudja értelmezni a szavakat.


Remélem kitértem mindenre...

jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

8.

Legjobb lett volna, ha nem kötsz bele a szavaimba, főleg ha ugyanaz vagy, aki módszeresen műveli ezt, elég már neki a nickem látása.

Próbáld megérteni, akik hobbiból fórumozgatnak, nekik csak egy nyűg, értetlenkedő, pióca típusú, energiaelszívó entitásokkal vitatkozni.

Ha tényleg ugyanaz vagy, akkor próbáld már megállni, hogy akadj le rólam véglegesen!

Ha nem, akkor is!

Unalmas már ez a szőrszálhasogatás, keressél kérdéseket, amire válaszolhatsz, tudásodból átadhatsz valami hasznosan, meg ilyen hülyeségek.

Csak engem ne fárassz ilyen értetlenkedéssekkel!

Felesleges reagálni, mert akkor újabb valamibe fogsz belekötni, ezt már ismerjük.

jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Már majdnem elnézést kértem, de minek. Mert valaki kötekedésnek veszi, ha nem értenek valamiben egyet vele?


"főleg ha ugyanaz vagy, aki módszeresen műveli ezt, elég már neki a nickem látása."

Tehát nem paranoid... Annyira mégsem nyúltam mellé. Mintha csak egyvalaki lenne, aki visszaszólhat.

Mellesleg neked is illene elgondolkodni, ha van is ilyen, vajon mivel érdemelted ki?

Érdekes módon nekem nincs ilyen (és akkor sem volt, amikor nyilvános volt a nickem).


" ezt már ismerjük."

Hányan vagy?</szakazmus>

jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!