Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefon bírja...

Smiley2530 kérdése:

Melyik okostelefon bírja legtovább?

Figyelt kérdés
A jelenlegi telefonom egy huawei 3 évig bírta (nem azért mert dobáltam). Egy olyan androidos okostelefont vennék ami nem adja be a kulcsot pár év után. Alapvető funkcióktól eltérő extrák nem fontosak nekem pl:4 kamera, 5g, meg terrabájtnyi tárhelyek. Tudnátok ajánlani párat 100-200 között?
jún. 18. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem lehet megmondani
jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

A mai telefonok sajnos nem bírják sokáig. Szerintem direkt így csinálják a gyártók, hogy cseréld le a készüléked 3-4 év után.


Benne vagyok a szakmába naponta 20-30 telefon van a kezemben. Vannak ezek a nagyon régi samsung első érintős telók meg mindig működő képesek legalább telefonálásra. Ezek főleg az időseknek van, de már ők is fejlődnek a korral és vesznek újabbat, hogy tudjanak beszélni az unokával.


Nagyon jó telefonokat csinált a huawei. A 4-5 éves lite és p széria meghalt. Napi több ember jön azzal, hogy hívásnál meghal q telefon, nem lehet felvenni. Megoldás lehetne, hogy kiküld a huawei egy szoftver frissítést,de nem. Mindenki vesz újat, bejött a biznisz.


Ami baráti körben jó még ma is az a Huawei p30 pro. Nem mai telefon, nagyon jól bírja.


Ezen a vonalon a Huawei nem játszik mert nincsen rajta google. Ott van a tesó a Honor ami egy megbízható márka, jó árán adnak minősségi telefonokat.


Xiaomi egy kalap szar olyat ne vegyél.


Én végül a Samsungnál tettem le a voksomat. Nem bántam meg egyenlőre imádom. Kompakt, jó, gyors készülék. S23


Nem látok előre, tényleg melyik fogja jól bírni a strapát. Ez tőled is függ mire, mennyit használod.


Érdemes megfizetni a jobb kategóriát. Inkább a 200as határt súrolja az ára azt ajánlom. Nem hiába olcsó ami olcsó.

jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ez csak attól függ hogy hogyan használod és mennyire vigyázol rá, én 8 évig használtam egy huawei nexus 6p-t csak mert megadta magát a kijelző. Vigyázz rá akkor 5 évet is ki fog bírni!


Amiket ajánlani tudok: Samsungot, azok általában S23 vagy valami új a széria

jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
hülyeség hogy nem bírják sokáig a mai telefonok. pont hogy régen voltak a telefonokban lassú emmc tárhelyek amiket korlátozott alkalommal lehetet csak újraírni és ídővel elromlottak, és régen volt az hogy számított az android verzíó mert akkora hatalmas különbség volt egy generáció között, ma már semmi különbség az android 12 és 14 között például. Ha vigyázol a telefonra akkor nem fog magától elromlani, legfeljebb egy akksi cserét kell elvégezni, de minden más alkatrész nem romlik meg csak úgy.
jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

"A mai telefonok sajnos nem bírják sokáig."


Ez akkora ökörség, hogy el nem tudom mondani. Tipikus buborékban élsz: gondolom valami telefonszervízben vagy r1-es kolléga és mivel sok rossz telefont látsz (minő meglepő egy szervízben) ezért azt hiszed, hogy minden mostani rossz. És tudod miért látsz kevés régi telefont szervízben? Mert a kutya f..sza nem fog egy 5-10 éves telefont szervízbe cipelgetni, azért. :)


100 és 200 között kismillió jó telefon létezik, egyik sem fogja beadni a kulcsot pár év után. Nyilvánvalóan minden gyártónak lehetnek selejtes vagy rosszabbul sikerült konkrét készülékei, de ez mindig benne lesz a pakliban. Samsung A35, A55 vagy Pixel 7a a legjobb vétel ebben az árban szerintem.

Sőt, ebbe az árszintbe már belecsússzan felülről a Samsung S23 FE is. Ezek a telefonok mind hosszú támogatási idővel és elégséges hardveres tartalékkal rendelkező telefonok, nem kell őket a kukába vágni 3-4-5 év múlva, mert lassulnak vagy mert botrány a szoftverük.

jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Energizer is gyárt mobilt. Egyes modelljeikben óriási akku van.
jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Pixel 4a-m 4 éves és semmi baja. Az új Pixelek már 7 évig kapják a támogatást is.
jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Motorola
jún. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!