Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál részletre iPhone?

Telekomnál részletre iPhone?

Figyelt kérdés

Ha részletre venném, nézni fogják mióta dolgozok a jelenlegi munkahelyemen? 4 hónapja vagyok ott. Keveset keresek, 180 ezret, és elég régi telefonom van ami nem a legjobb, ezért gondolkoztam részleten. Elvileg 2 évig havonta 18 ezret kellene fizetnem.

Félretéve 80 ezrem van, illetve minden hónapban a 18 ezren kívül kb 30 ezret félre tudok tenni, így biztosan tudnám fizetni a részletet.

iPhone 13 néztem ki lehető legkisebb csomaggal (nem telefonálok sokat, inkább netezek)


Szerintetek így tudnék venni telefont, vagy felejtős?


jún. 18. 20:54
 1/6 anonim válasza:

Ha már több mint fél éve vagy előfizető (fontos! Ha új előfizető vagy előleget kell fizetned!) és nincsen semmilyen számla tartozásod egyik szolgáltató felé sem akkor előleg és kérdés nélkül meg tudod venni a telefont. Nekik semmi közük hozzá mit és hol dologozol, nem fogja kérdezni senki. Ja és 18 év felett kell lenned.


Kicsit off, de ha 180k t keresel és 48 megy félre és a telóra. Hogy élsz még 132k-ból?

jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi 1 :)

Azt hittem ez olyan mint a hitel, hogy nézik a keresetet.

Gondolkoztam hogy vegyek egy nagyon olcsó 25-30 ezres telefont, de gondolom azok lefagynak meg hasonlók. Mondjuk a mostani telefonom egy iPhone 6s, és 1-másfél óra alatt lemerül, mert 67%-os a kondíció.


Ahol dolgozok ott adnak lakást egy bizonyos összegért, illetve napi ebédet így nem sok mindenre kell költenem.

jún. 18. 21:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja egyébként kb 3 hónapja vagyok dominós, szóval valszeg kérnek előleget...
jún. 18. 21:35
 4/6 anonim válasza:
Ebben az esetben mindenképpen számolnod kell az előlegggel, ami akár a vételár 70%-a is lehet. Ha van rá lehetőséged, inkább ne adj lejjebb. Nem érnek semmit az olcsó telefonok. Esetleg iphone 12? A 6s után már az is jó váltás lenne.
jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyedi ajánlatok vannak. Menj be egy telekom ügyfélszolgálatra és kérdezd meg. Az adataid alapján pontosan meg fogják mondani hogy mennyi az annyi amit fizetni kell.
jún. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan telefont vegyél, amilyet megengedhetsz magadnak. 2 évig 18K az 432K, ennyit egy lassan 3 éves telefonért nem adnék.
jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!