Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szeretik az emberek...

Miért szeretik az emberek jobban a Telekomot és a Vodafone-t?

Figyelt kérdés
jún. 18. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Mint a mit?
jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mihez képest?
jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl. a spenóttal nem jön be a net.
jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom a Yettelhez mérten: Mert egy rakás sz@r. Budapesten belül is akadozik ha mozgásban vagy. A másik kettővel ilyet nem tapasztaltam - sőt anno a negyedikkel sem.
jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a Yettelhez képest?
jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Nekem ez még a 90-es évek végétől kezdődött.


Sok-sok évvel ezelőtt, a mobil indulásakor volt a Westel, meg a PannonGSM. Aztán 2000 körül harmadikként belépett a Vodafone.


A Westelből lett a Telekom, a PannonGSM meg lett Telenor, a Telenor meg Yettel. Viszont a PannonGSM-nek voltak a leghülyébb reklámjai. A liftben vergődő, "PannonGSM, az élvonal!" szlogent éneklő menedzser-szerű faszi annyira cringe volt, hogy arra szavak nincsenek.

jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Mindig is a Pannon GSM volt lemaradva a másik kettőhöz képest, akármi is volt a neve az évek folyamán.
jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4 nekem pont fordítva van. Csepelen meg a Blahán a Telekom megy el, a Yettel meg fullon van.

Telekomnak viszont sokkal jobbak a kártyás csomagjai és választható plusz szolgáltatásai. Vodanak tűrhető.

jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem vettem észre, hogy így lenne.


Általában mindegyiket szidják az emberek.

jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vodafone egyértelműen a leggyengébb hálózat ma. T pedig a legjobb. Ez egyszerű fizika... többnyire a T nyerte el az alacsonyabb frekvenciasávokat, ott pedig jobban terjed a jel. Ennyi.
jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!