Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legtöbb ember miért telenoros...

Legtöbb ember miért telenoros vagy telekomos? annyira rossz Vodafone?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

A Telekommal van több tapasztalatom Nekem személy szerint. Nagyon megvagyok elégedve a szolgáltatásukkal és nagyon jó áron lehet venni tőlük szolgáltatásokat és készüléket is. A Telenort nem ismerem annyira, de most a Vodafone és a megszűnt UPC olvadt egybe, így gondolom romlott a szolgáltatás minősége.

2020. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Legszarabb a Telenor. Lehet hogy még épp a második helyen állnak, de az előfizetéseik száma meredeken zuhan, a Vodafone-é viszont emelkedik. Lehet hogy még pártízezerrel vezet a Telenor, de nem sokáig. A Telenor részesedése a 2015. végi közel 30 százalékról 2019 közepére 27,3 százalékra esett. A Vodafone ez alatt az idő alatt 24,8 százalékról 26,6 százalékra nőtt a magyar piacon. Azóta eltelt fél év, szerintem már a Voda a második.
2020. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
97%

A Vodafone eleve csak később lépett be a piacra, amikor sok embernek már volt telefonja / száma a másik kettőnél.

Kezdetben a lefedettség is korlátozottabb volt.

Ez a helyzeti hátrány vagy késleltetettség sokáig éreztette a hatását.

2020. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Láthatod, a telekom előfizetők többségének még az igekötős igék helyes leírása sem sikerül.

(lásd egyes válaszadó)

Na ezért.

2020. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
3.-nál a pont.
2020. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

4-es, a Vodafone ügyfeleinek meg ezek szerint nem tiszta, hogy Telekom nagybetű, mivel tulajdonnév, mondat eleje pedig szintén nem kicsivel kezdendő.


Remélem, ezt nem “érvnek” szántad.


Nekem egyébként Telekom és Vodafone előfizetésem is van, akkor én mit tegyek, hova soroljam magam, mi a diagnózisod?

2020. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Telekomos voltam, már az első telefonomnál (ekkor még nem volt Vodafone) mivel jó áron kapok olyan csomagot ami nekem pont testhezálló nincs okom váltani.
2020. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Vodafone pofátlanul drágán adja a mobilnetet, és csak pár gigát, ami manapság már szinte semmire sem elég.


A Telenornak 5400 forintért már van 100 GB-os csomagja, ami bőven megéri.

2020. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Mindhárom szolgáltatónál voltam.

Utána 10 év a "Pannon"/Telenornál...

De 3 éve + Voda kártya!

Pest megyén kivül a Telenor térerő egy rakás...

Csak feltöltőkártyás ügyfél vagyok,de erősen gondolkodok a számhordozáson.

2020. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Amikor én szerződtem velük, nem tájékoztattak megfelelően a költségekről. Azt a 4 oldalt, amit szerződéskötéskor elém tettek, átfutottam, de a plusz költséget csak akkor szúrta oda az ügyfélszolgálatos, amikor már eljövőben voltam. Amikor számon kértem a nőt, még neki állt feljebb, hogy "de az ÁSZF-ban benne van" - persze, olvasgassam az 50 oldalas ASZF-et az ügyfélszolgálatos pultnál:D. Nem vesztettem sokat az ügyön (pár ezer forintot), de már aznap elhatároztam, hogy amint lejár a hűségidő, eljövök tőlük. Elégedett voltam a szolgáltatással, amúgy, de elvből.
2020. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!