Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legtöbb ember miért telenoros...

Legtöbb ember miért telenoros vagy telekomos? annyira rossz Vodafone?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 12:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Anno a Telekom-nál vettem tizenpár évesen az első telefonom, az volt helyben.

Mivel tökéletesen meg vagyok elégedve (kiváló lefedettség, 10 000 alatti összegért korlátlan mobilnetem, hívásom, SMS-em van, az itthoni Wifit multiSIM-mel megoldottam és net alapú a TV-m is), így nem is vizsgáltam a konkurenciát.


Csak csúcskészüléket vásárolok, megfelelő áron adják és bonyolítják a garanciát.

Volt, hogy készpénzben akartam volna kifizetni, de számológéppel kimatekozta az értékesítő, hogy előfizetéssel, ezzel az említett új csomaggal jobban járok.


Az anyósom is Telekom-os, a múltkor nem működött neki az internet, másnap már kint voltak és szereltek.


Kereken 1 éve nekem elkavarta a posta a számlám. Jeleztem, de nem küldtek újat, hanen fizetési felszólítás jött.

Jeleztem, hogy ez inkorrekt.

Elnézést kértek és adtak ajándékba egy 60 000-es Huawei telefont és egy JBL GO2 kishangszórót. Ezt nevezem korrekt, ügyfélcentrikus üzleti modellnek.

2020. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Kb. 20 éve a Vodafonnál vagyok, még a számom is ugyanaz. Tökéletesen meg vagyok elégedve velük.

Mobil -net engem nem érdekel, telefonnal jó ha fél évente egyszer felmegyek a hálóra, akkor is csak megnézni valamit. Rendszerint kihasználatlanul úszik el a havi ingyenes adatforgalmam. Viszont a percdíjaik nagyon jók, és a családi flotta is. Párommal ketten fizetünk 5000 Ft-ot, egymással és más Vodásokkal ingyen beszélhetünk korlátlanul,és azon kívül is van 100 perc ingyen hívás vagy SMS a többi hálózat felé.

2020. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Alex Fly ***** válasza:
A magam részéről csak annyit tudok mondani, hogy 1999-ben elmentem a helyi Westel-képviselőhöz és megvettem első mobiltelefonomat. Azóta pedig nem volt semmi alapos okom arra, hogy szolgáltatót váltsak (mondjuk amikor megvette a DT és T-Mobile lett belőle, akkor igencsak retgett a léc)...
2020. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!