Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonos Messengerben be...

Telefonos Messengerben be lehet állítani valahogy, hogy ne lássam a témákat/háttereket?

Figyelt kérdés

Van egy csoportos chat 15 emberrel és mindig beállítanak valami gagyi témát/hátteret, most pl karàcsony óta ilyen kötött “csúnyapulcsi” mintás a háttér a beszélgetésben és már kifolyik tőle a szemem. A többiek viszont imádják és nem akarják elállítani (korábban próbáltam már de tizen-x ember vs. egy ember, nyilván visszaállítják perceken belül)


Valahogy ki tudom kapcsolni csak magamnak, hogy én ne lássam? Rettenetesen idegesít.


jún. 13. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem találtam erre vonatkozó beállítást. Ha új témát választasz, az mindenkinél érvénybe lép.
jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú, gondolhattak volna erre hogy 10+ fős csoport chatekben nem mindenki akar ilyen csilivili akármilyen háttereket nézegetni…
jún. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!