Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a messenger...

Miért csinálja ezt a messenger és mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször van olyan hogy írnak nekem de nem kapom meg az üzeneteket. Letörlöm, majd újra telepítem az alkalmazást akkor jelzi hogy kiktől kaptam üzenetet de azt nem jeleníti meg hogy mit írt az illető hanem csak azt írja az app hogy “Az üzenetek és hívások végpontok közötti titkosítással védettek. És az egész beszélgetés eltűnik ami nagyon idegesítő

máj. 28. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell adni a hatjegyű pinkódodat, amit korábban beállítottál. Ezt követően visszatöltődnek a korábbi üzenetek is.
máj. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hova kell be írni hol találom azt meg?
máj. 28. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta behozták ezt a végpontos titkosítást azóta megbizhatatlan szrkupac a messenger sajnos. Nem sokat lehet tenni.
máj. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!