Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én másra nem használom a...

Ha én másra nem használom a mobiltelefont, mint az OTP Direkten keresztüli vásárlásra, befizetésekre, figyelmen kívül hagyhatom ezt az üzenetet?

Figyelt kérdés

Jelenlegi SIM-kártyáddal és készülékeddel roaming során és bizonyos esetekben belföldön sem tudjuk biztosítani a hálózatra csatlakozást. így a telefonálás és az adatforgalmazás nem fog működni.

(Yettel)


jún. 12. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem butatelefonom van. Most kérdeztem rá, azt mondták, hogy külföldön lassan állnak át olyan tornyokra, amik a régi telefonokat már nem szolgálják ki, de a Yetteles munkatárs szerint Magyarországon ez nem valósul meg a közel jövőben, mert pl. a meteorológiai állomások is ezt a régi rendszert használják.
jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Szóval tennivalóm nincs.
jún. 12. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs, ez azoknak fontos, akik sokat járnak külföldön és ott is telefonálnak.
jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt hámoztam ki, miután egyáltalán megismertem a szót.

Köszönöm még egyszer.

jún. 12. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
A kulcsszó a te SIM-ed, és a bizonyos esetekben. Ha nem következik be a bizonyos eset, akkor zavartalan a működés. Ha bekövetkezne, akkor SIM-et kell cserélni. És itt nem a roamingon van a hangsúly, hanem azon, hogy csereérett a kártyád.
jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit takarhat a bizonyos eset? Abszolút bizonytalan?
jún. 12. 14:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen föl kell keresni egy irodát. Köszönöm szépen a figyelmeztetést.
jún. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!