Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung z flip 5 milyen telefon?

Samsung z flip 5 milyen telefon?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni és az egyik ismerősömnek z flippes telefonja van de az nem a nagy kijelzős hanem még valamelyik korábbi, viszont én a flip 5öt néztem szóval nem alapozhatok az ő telefonjának a minőségére mert az még korábbi.

Ezért szeretnék véleményt kapni róla hogy milyen az akkumulátor a kamera a kijelző, hogy zavaró e a közepén a hajtás és hogy mennyi ideig tudnám használni.



#telefon #Samsung #Z flip 5
jún. 7. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Megvegyem
Nem éri meg
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
semmi értelme, csak egy kompromisszumos változata a csúcs készüléknek, gyenge akksival, sérülékeny műanyag kijelzővel, gyengébb kamerával. Sosem látok régi flip meg foldokat valószinüleg azért mert mind tönkremegy 2 év után.
jún. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Egyik ismerősömnek ilyen van. Hát borzalmas, mondjuk neki tetszik és odavan érte, de középen a hajtásnál nagyon gáz szerintem a kijelző, bár annyira nem vészes, mégis szerintem ronda és engem nagyon zavar. Eleve vastag a telefon maga, nem tudom kinek jó ez és mire.
jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Semmi értelme hajtogatós telefont venni (semelyiket). A strapabíróságuk és a javíthatóságuk borzalmas, a kezedben is gagyinak érzödik, aránytalan a kijelzö, és általában mindenben rosszabb mint az adott gyártó felsökategóriás telefonjai.
jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
S24 Plus +15 ezerrel drágább, és mindenben sokkal jobb. Ha az nem fér bele, akkor sima S24, még azzal is sokkal jobban jársz.
jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak annak éri meg, aki mindenképp hajlítható telefont keres. Egyébként meg a sima S24 egy sokkal jobb telefon. A Z flip 1 dologban kiemelkedő és ez a selfie minőség. Ezt leszámítva csak egy divattermék.
jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!