Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném a gyerekem telefonjá...

Szeretném a gyerekem telefonját korlátozni.nekem Apple van,neki Honor. Mit kell letöltenem és h kell használni??

Figyelt kérdés
máj. 28. 21:16
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
35%
Szerintem jól teszed, hogy korlátozni szeretnéd. Azt sem engedjük, hogy annyi csokit egyén a gyerek amennyit akar, illetve, hogy minden nap a McDonald's -ban ebédeljen. Nem tesz jót az egészségnek, ahogy a korlátlan mobil használat sem. Family link egy fostalicska. Inkább valami fizetős alkalmazást tölts le. A liberális nevelés ahhoz vezet, hogy a mai fiatalok nem szeretnek dolgozni és mindennel bajuk van. Rossz irányba haladunk
máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Mindent lehet olvasni csak releváns választ nem XD.
jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Okosabb Bem lettem…. A gyerekem nekem is kitűnő tanuló, és csak azért akarom szabályozni, mert a tik tok és a YouTuben a hülyeségeket nézi.
jún. 11. 23:41
 24/24 anonim ***** válasza:

Pedig az lehetett volna itt mindenki, ha elgondolkodnak az én személyes valós tapasztalataimon.



13 voltam

jún. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!