Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefont honnan?

Használt telefont honnan?

Figyelt kérdés
Hol érdemes használt telefon hirdetéseket keresni? Korábban a Marketplace bevált nekem, de annyi lett a kamu hirdető, hogy már szinte lehetetlen bármi értelmes hirdetést találni rajta.

máj. 25. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%

Na hát az aztán tényleg nagy tanács hogy személyesen vásárolj meg egy olyan dolgot amiben semmilyen mechanikus alkatrész nincs és nincs is semmilyen módod arra hogy szétszedd , megvizsgáld de még csak szoftveresen sem fogja megengedni senki hogy te ott ráköss valamit és mahinálj.


Ehhez képest még mindig ezerszer jobb ha a Rejoy on szét se szedik csak szoftvert futtatnak rajta , mert amúgy mi a francnak szednének szét egy nem mechanikus készüléket addig amíg nem mutatja mechanikai sérülés vagy rezgőmotor vagy giroszkóp stb hibát.


Meg milyen felár jézusom... Az a felár ami időt a saját idődből elcseszel a használt suttyókkal való utcai találkozásra és alkudozásra .Meg amikor szétvállás után rádöbbensz hogy itt nincs 14 napos meggondolom magamat , ha egy nap alatt lemerül az akksi az eladó már sehol nincs a facebukkon.

máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Na hát az aztán tényleg nagy tanács hogy személyesen vásárolj meg egy olyan dolgot amiben semmilyen mechanikus alkatrész nincs és nincs is semmilyen módod arra hogy szétszedd , megvizsgáld de még csak szoftveresen sem fogja megengedni senki hogy te ott ráköss valamit és mahinálj."


Jézus Mária Szent József, fogd meg a telefont, nézd meg hogy sérült-e, nézd végig tüzetesen a kijelzőt, készíts pár fotót, indíts el appokat, nézd hogy melegszik-e, felmegy-e mobilnetre és wifire, plusz használd a marék eszedet és vedd észre, ha egy filléres kínai hamisítványt akarnak eladni neked mint iPhone 14. Na, ez ennyi. Emellett ha megbízható embertől és helyről (pl. hardverapró) veszed, vagy ismerősi körből, akkor készen is vagy.


De felőlem azt csinálsz, amit akarsz.

máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12


Ez pont nem így működik a valóságban legfeljebb akkor ha a vevő egy profi telefondíler vagy egy olyan kölyök akinek az élete ezen kütyük körül forog.


Aki a gyk n feltesz egy kérdést hogy honnan vegyen telefont annak alapból öngyilkosság ilyen ötletet adni. Ez kb olyan mintha a nagymamádnak adnád ezt a csodálatosan logikus tippet.


Igen ha az célirány hogy hogyan bsszák át szerencsétlent akkor ez az út de én még saját magamnak sem tanácsolnék ilyet úgy hogy programozó matematikus vagyok és régebben hobbi szinten foglalkoztam elektronikával ,és építettem számítógépeket. MERT attól hogy van közöm a területhez tisztában vagyok vele hogy nem foglalkoztam okostelefonokkal az utóbbi 10 évben így akármilyen jól is hangzik hogy majd a metrómegállóban megfogdosom átpörgetem meg mit is csinálok milyen hülyeségeket írtál hogy majd ott fogom letesztelni hogy melegszik e :D tudom jól hogy a valóságban ez a szituáció nem így fog lejátszódni hanem úgy hogy a nagymenő eladó majd tolja a sódert ,a süket dumát én meg azt se tudom egy ismeretlen menürendszerű készüléknél hogy mit is kéne pötyögnöm közbe telik az idő és haladjunk már mert sietnem kell és különben is meddig nézegeted még ,meg ha nem kell akkor minek hívtál ide és miért nem hiszed el amit leírtam ,mit vizsgálgatod ,az állapota úgy van ahogy leírtam tehát haladjunk. Na ez így fog a valóságban lejátszódni illúzióid ne legyenek.


Az ismerősi dumát is hagyjuk már pont a rokonok meg az ismerősökkel nem szabad üzletelni mert ott kerülsz lelki zsarolásba mivel az a baráti ár úgy baráti hogy ha látod hogy krvára nem olcsóbb akkor sem tudsz ellent mondani mert nincs pofád az ismerősödet megsérteni azzal hogy alkudozol vele.Aztán ha mégis mered mondani hogy kicsit engedjen akkor kész is az összeveszés és az örök harag egy hülye telefon miatt.


Bocs de hány éves vagy te nem hallottad még azt a szállóigét hogy rokontól ismerőstől soha nem kérünk kölcsönt az is pont ezért mert onnantól kezdve örök harag ,sértődés akkor is ha csak csúszik a megadással. Ugyan ezért nem is veszünk semmit rokonoktól maximum ajándékozunk egymásnak tanuld meg.


De térjünk vissza felsoroltál néhány dolgot mintha bármit számítana de a lényeget itt sem látod hogy attól mert te ellősz pár fotót 5 perc alatt abból nem derül ki hogy az akku hány napig bírja és miután elbúcsúsztatok ott vagy egy telóval amire smmelyen garancia nincs kivéve ha még gyárigaranciás de most kimondottan használt cuccokról beszélünk .


Akkor mennyivel rosszabb ha a felsorolt dolgokat egy cég elvégzi helyetted és cserébe azt mondja hogy a lejárt gyári garis telefonra ad 2 év garit ugyan azokkal a feltételekkel amikkel a gyártó is vállalja ?


Egyébként erre a melegedésre csak annyit hogy ha elindítasz egy videót ,nem is kell 4K ban elárulom neked minden telefon tűzforróvá válik úgyhogy ezzel semmit nem tudtál meg a helyszínen.


Az irreleváns hogy én mit csinálok én csak válaszoltam a kérdezőnek amúgy elárulom hogy én is gondolkoztam pár hónapja így 39 évesen hogy marketplaceről kéne egy okostelefont végre vennem de valahogy semelyikhez se volt kedvem bármilyen olcsón kínálták és ha nem találkozok ezzel a rejoyyaj akkor lehet nem is veszek viszont hogy átolvastam és láttam az árakat véleményeket garnaciát elszántam magam és vettem egy ifont 130 ért úgy hogy a gyári 190 be kerülne. Használt akku mégis 4 napig bírja . Mutattam főnökömnek mert neki is ugyan ez a 12 van és nem hitte el hogy ez használt elől hátul tükör síma nagyítóval nem találsz rajta karcot pedig ez a 4 kategóriából a legalsó azaz karcos használtnak számító ezért is a legolcsóbb besorolású volt.

máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jézusom baszki, ha ennyit írsz, akkor legalább használj némi központozást. Totál feleslegesen írtál le ennyit, ezt a világon senki sem fogja elolvasni ilyen okádék, össze-vissza mondatokkal.
máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Felújított telefont (pl. Rejoy-ról) semmiképpen sem vennék. Utángyártott alkatrészek, vacakul összeszerelve.
máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

15


Ez biztos így van ,te már csak tudod hiszen Rejoy os telefonokat javítasz.

Nagyon logikus ,valaki a reyojos telefonját nem a reyojnak küldi vissza 2 éven belül hanem egy külsős fizetős szervíznek. :D


14


Központozva van ,nem tudom min olvasod, arra meg akinek ez sok szöveg az tényleg ne olvassa el ,az nézegessen képeket ,nincs vele dolgom nem az én súlycsoportom.

máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ember, megint nem tudtál egy rohadt vesszőt úgy kitenni, ahogy azt szabályosan kell. De tényleg, EGYETLEN EGYET SEM.
máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!